Зміна керівника «Укрзалізниці» на людину Кубракова повернула до роботи людей скандального Кравцова
29.11.2021   //   143 Переглядів

На керівниці посади в АТ «Українська залізниця» («УЗ») після призначення в серпні начальником компанії Олександра Камишіна повертаються посадовці, що керували компанією за часів Євгена Кравцова – колишнього начальника залізниці.

Про це написав голова ГО «Промислово-підприємницька спілка» Володимир Каспрук для «Апостроф».

Звільненню Кравцова в 2020 році передувало визнання зриву плану реструктуризації компанії та провалу лібералізації ринку локомотивної тяги, а також корупційні скандали навколо «УЗ». Але з призначення керівником залізниці Олександра Камишіна в компанію почали повертатися менеджери, які були звільненні раніше або припинили свою роботу після відходу Кравцова.

В підсумку, нині управлінська вертикаль в «УЗ», а особливо її середня ланка, знову насичена кадрами з орбіти екс-голови правління компанії Кравцова.

Нагадаємо, Євген Кравцов очолював компанію з літа 2017 року по січень 2020 року. 11 серпня 2021 року уряд призначив в. о. голови правління компанії Олександра Камишіна, а в жовтні остаточно затвердив на цій посаді. Камишін в 2012-2019 був менеджером по інвестиціям в SCM Ріната Ахметова, а також член наглядової ради в компанії Portinvest (бенефіціар через SCM Ахметов).

Посадовець За часів Кравцова За часів Камишіна
Джулія Абдураман Помічниця голови правління «УЗ» З серпня 2021 року обіймає посаду директора Офісу голови правління УЗ, фактично здійснює повний контроль за роботою голови правління компанії Камишіна. А саме, контролює графік, зустрічі, потрапляння документів на стіл Камишіну та вирішує, які питання будуть розглянуті на засіданні правління УЗ. Жодне кадрове рішення не відбувається без коментаря Абдурман.
Наталія Запольська Заступник директора Департаменту персоналу та кадрової політики Після звільнення повернулася на УЗ та у вересні 2021 року пішла на підвищення і стала директором Департаменту персоналу та кадрової політики. Знаходиться в дружніх відносинах і обмінюється інформацією з іншою екс-помічницею Євгена Кравцова Валерією Сироватською.
Артур Резнік Директор з правових питань та майнової політики Радник голови правління «УЗ». Задекларував квартиру в Києві площею 150 кв м. та офіс 79 кв м., до 2021 року був засновником ТОВ «Юридична компанія «Артур Резнік та партнери» та АО «Експертна рада МЮ України», яка тепер називається ТОВ «Логвинський і партнери», на належить екс-нардепу Логвинському (читайте «Справа Логвинського». Як держава заплатила замість Ахметова»).

 

Вячеслав Єрьомін Операційний директор «УЗ» В.о. директора з комерційної роботи та логістики, радник Камишіна.
Андрій Букін Заступник директора філії «Південно-західна залізниця» В.о. директора цієї філії на період відсторонення від посади та перевірки  його начальника Артема Мироновича, якого підозрюють в зловживаннях на закупці вугілля в 2018 році. Брат Андрія – Павло Букін, займав посаду голови державного концерну «Укроборонпром», фігурант справи «хлопчики Гладковського».
Ганна Бандурко Очолювала «Центр сервісного забезпечення» УЗ Призначена 28 вересня 2021 року в.о. директора «Центр сервісного забезпечення», хоча навесні була відсторонена навесні 2021 року, Вже 5 жовтня від імені Філії «ЦСЗ» Бандурко підписала листа, який призупинив конкурс з пошуку постійного голови правління «УЗ».
Олександр Красноштан Директор департаменту організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Начальник служби приміських пасажирських перевезень. Лобіює проект City Express та купівлю поїздів Stadler
Роман Черніцький Директор з інфраструктури Член правління «УЗ», відповідає за інфраструктурний напрямок.
Андрій Галущак Держсекретар Міністерства інфраструктури Директор зі зв’язків з органами влади «УЗ»
Володимир Крот Виконавчий директор Філії «Львівська залізниця» Директор Департаменту безпеки руху «УЗ»
Олександр Ткаченко Директор Департаменту управління рухом «УЗ» Після перерви повернувся на посаду Директора Департаменту управління рухом «УЗ»
Андрій Мірошніков Директора Департаменту комерційної роботи Планується призначення на аналогічну посаду
Олександр Рудяк Директор юридичного департаменту «УЗ» Директор юридичного департаменту «УЗ»
Сергій Нікулін Директор регіональної Філії «Одеська залізниця» директор регіональної Філії «Одеська залізниця»
Мирослав Молнар Корпоративний секретар «УЗ». Обійняв свою посаду за часів Кравцова, коли формувалася наглядова рада компанії на чолі з Шевкі Аджунером. Корпоративний секретар «УЗ».
Анатолій Бойко Директор з інженерно-технічного забезпечення «УЗ» З 25 жовтня член правління «УЗ»