Фонд держмайна замовив рекламу на біг-бордах за 3 мільйони
29.11.2021   //   131 Переглядів

Фонд державного майна України 19 листопада за результатами тендеру замовив ТОВ «Мекс-Арена» реклами на 2,80 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця року організують і проведуть інформаційно-комунікаційну кампанію, тема якої не повідомляється. Компанія запропонує щонайменше три варіанти креативної концепції.

Обсяг замовлення реклами складає 425 окремих розміщень площин. Виконавець створить відеоролик на 20 секунд зі скороченою версією на 10 секунд для розміщення на цифрових панелях, а також постер для розміщення щитах чи призматронах і скроллах чи беклайтах.

Найбільше коштів піде на Київ, Харків, Одесу, Дніпро та Львів, де реклама найдорожча.

Зокрема реклама в Києві обійдеться у 915 тис грн. Із цієї суми на розміщення за місяць відведено 896 тис грн., а на друк за місяць – 19 тис грн. Друк постера 3х6 м для щита чи призматрону коштує 348 грн., а постера 2,3х4,14 м для скролла чи беклайта – 900 грн.

Ціна угоди виявилась на чверть нижчою від очікуваної вартості закупівлі у 3,74 млн грн.

Два конкуренти пропонували на 8% нижчі ціни, але їх відхилили. ФОП Петренко Іван Миколайович не подав довідку про незалучення субпідрядника/співвиконавця, а ТОВ «РТМ-Україна» не принесло письмову згоду на обробку персональних даних. Обидва відхилені учасники вимагали від замовника переглянути рішення, назвавши помилки технічними та формальними. Той відмовився, повторивши підстави для відхилення.

Дорожчими конкурентами переможця були ТОВ «ЕД Стретеджі» та ТОВ «Сігма УА».

Cтвореною в червні 2019 року столичною «Мекс-Арена» володіє і керує Асмік Данієлян із Харкова. До лютого 2021 року її директором був Олександр Бруско. Найімовірніше, що переможець входить у групу «MEX», яка об’єднує рекламні агентства «Mex Advertising» і «Arena Media Expert». ТОВ «Арена-Медіа Експерт» належить Олександру Микитенку, а ТОВ «Мекс Адвертайзинг» – тому ж Олександру Микитенку і Наталії Поповій. Це мати Тетяни Попової, яка була заступницею міністра інформаційної політики Юрія Стеця, а згодом певний час працювала ведучою на державному каналі «Дом».