Виконком віддав парковки бізнес-партнеру тестя мера Чернігова
25.11.2021   //  

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради дозволив комунальному підприємству «Паркування та ринок» укласти договір з ТОВ «Чернігівська транспортна компанія» про реалізацію пілотного проекту з впровадження системи автоматизованої оплати вартості послуг з паркування і контролю на майданчиках для паркування міста Чернігова.

Про це написав активіст Олександр Гашпар на своїй сторінці у Фейсбук з посиланням на рішення виконкому від 18 листопада.

Згідно з рішенням, розподілятися майбутній прибуток буде у співвідношенні 30% – комунальному підприємству, 70% – ТОВ «Чернігівська транспортна компанія».

В рішенні виконкому вказано шість майданчиків для паркування, які будуть задіяні на першому етапі реалізації пілотного проекту (на кожному по 20 місць для паркування).

Засновниками ТОВ «Чернігівська транспортна компанія» є Євген Товчко, Вадим Єкименко, ТОВ «Сімбол транспорт» Олексія Колєснікова та Олега Терлецького, директор Артем Тарасенко.

Артем Тарасенко є депутатом Чернігівської міської ради від партії «Рідний дім», лідером якої є мер Чернігова Владислав Атрошенко.

Євген Товчко очолює ТОВ «Комплексні будівельні системи», співзасновником якого є тесть мера Чернігова Тимофій Бичков.

«Ви ФОП або юридична особа і теж хотіли б обслуговувати паркувальні майданчики в Чернігові на таких умовах? Вибачте, бо для цього треба бути депутатом Чернігівської міської ради від партії «Рідний дім» і 65% статутного капіталу , якщо це юрособа, має належати бізнес-партнеру тестя Чернігівського міського голови. Інакше ніяк», – написав Гашпар, додавши, що у багатьох інших містах визначають операторів паркувальних майданчиків за результатами відкритих конкурсів, на які можуть податися будь-які суб’єкти господарювання, а не рішенням виконкому.

Від «Наших грошей»

В рішенні виконкому також зазначається, що «орієнтовний розмір інвестицій ТОВ «Чернігівська транспортна компанія» становить не менше 6 млн грн.».