СБУ накупила у росіянина гібридних кросоверів RAV4 на 67 мільйонів
24.11.2021   //   1164 Переглядів

Служба безпеки України 15 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «Артсіті» легкових автомобілів спеціалізованого призначення за 66,82 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить 65 кросоверів Toyota RAV4 2.5 Hybrid, AWD-i, e-CVT Active (на бензині на та на електронному регулюванні) по 1,03 млн грн.

Кожен автомобіль матиме оздоблення сидінь тканиною, систему вибору режимів руху (ECO / NORMAL / SPORT), круїз-контроль, датчики паркування (передні та задні), підігрів передніх сидінь, клімат-контроль з незалежним регулювання температури зон водій / передній пасажир, мультимедійну систему з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм діагоналлю 8 дюймів. З додаткового обладнання – комплект килимків, а в підкапотній частині СГП (сигнально-гучномовний пристрій) та проблисковий маячок синього кольору.

У автосалонах кросовери Toyota RAV4 2.5 Hybrid, AWD у комплектації Active без додаткового обладнання продають за 993 тис грн.

На торгах конкурентами переможця були ТОВ Фірма «Алмаз мотор, ЛТД» Олексія Шохи та Олександра Корнієнка, а також ТОВ «Гранд Мотор» Марії Гвоздьової та Тетяни Дерешук, які запропонували на 2,5 тис грн. вищі суми. Фірми не торгувалися під час аукціону.

Харківське ТОВ «Артсіті» належить росіянину Олександру Лалаяну, директор Антон Подрядчиков.