У Філатова віддадуть в оренду людям Корбана поліклініку за 29 тисяч
22.11.2021   //   220 Переглядів

Геннадій Корбан і Борис Філатов

У місті Дніпро двоповерховий будинок поліклініки на Акінфієва віддадуть в оренду за 28 тис грн. ТОВ «Житлобудтрест». Про це написало видання «БюроUA».

15 листопада відбувся аукціон на право оренди двоповерхової будівлі міської поліклініки №1 загальною площею 1 252  кв м, що розташована в історичному центрі міста за адресою вул. І. Акінфієва, 12-А. Стартова ціна становила 25 тис грн.

Під час аукціону сума практично не зросла, учасники змагалися один з одним мляво. Мерія Дніпра в особі Департаменту корпоративних прав укладе угоду з «Житлобудтрест», яке запропонувало за оренду будівлі 28,7 тис грн. на місяць.

Конкуренцію «Житлобудтресту» з пропозицією 28,4 тис грн. склало ІП «Інвестгрупа «Троя». Обидві фірми зареєстровані у Дніпрі, обидві знаходятьяс у ТЦ «Атріум» на пр. Яворницького, 22.

Керівником ТОВ «Житлобудтрест» виступає Андрій Порада – уповноважена особа ТОВ «Дайтона Груп». «DAYTONA Development Company» збиралася будувати на місці колишнього кінотеатру «Салют» у Дніпрі 22-поверховий житловий комплекс Marshall.

Другою уповноваженою особою «Дайтона Груп» є Наталія Новікова – член головної ради партії мера Дніпра Бориса Філатова «Пропозиція».

Співзасновником і «Житлобудтрест», і «Дайтона Груп» виступає «Аллюр Девелопмент».

Засновником «Інвестгрупа «Троя» є зареєстрована на Кіпрі компанія «Ел.Оу.Інтернешнл Кампані Ов Інвестінг Дівелопмент Лімітед». Остання є співзасновником відомого в Дніпрі ТОВ «ГУМ», який має відношення до бізнесмена, голови громадської ради при Дніпровській міськраді Геннадія Корбана.

Директор «Інвестгрупа «Троя» Станіслав Капулер, серед іншого, керує та керував пов’язаними з тим же Геннадієм Корбаном ТОВ «Кудашевський» (забудовник БЦ «Кудашевський» на Барикадній), ТОВ «КУА «Аурум», ТОВ «Бонорум Компані» та ін.

Свого часу «КУА «Аурум» та «Кудавшевський» керував нинішній співзасновник переможця конкурсу ТОВ «Житлобудтрест» Олег Буханцов.

Буханцов є бенефіціаром ТОВ «Автотех-Універсал», яке через Оксану Ребеко також пов’язане із Геннадієм Корбаном.