На Угерському газосховищі установку осушення газу реконструюють за 144 мільйони
19.11.2021   //  

АТ «Укртрансгаз» 12 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Техпромсервіс Лтд» реконструкцію за 144,01 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До листопада 2022 року виконають реконструкцію установки осушення газу дотискної компресорної станції «Угерсько» Угерського підземного сховища газу в селі Угерсько Стрийського району Львівської області. Гарантійний строк на роботи складає 10 років.

З усіх коштів на обладнання припадає 106,16 млн грн. Найдорожчим є блок регенерації гліколю ГПУ 375.00.00.000 виробництва «Техпромсервіс Лтд» за 35,54 млн грн./к-т.

У серпні 2020 року на виграному цією ж компанією тендері філії «Оператор газосховищ України» АТ «Укртрансгаз» два комплекти для іншого сховища коштували по стільки ж.

У 2016 році «Київтрансгаз» замовляв у «Техпромсервіс Лтд» реконструкцію установки осушення газу іншого сховища. Блок регенерації гліколю ГПУ 375.00.00.000 у складі блока випарника та блоку насосної поставки ТОВ «Гарантія» коштував 58,73 млн грн.

Формальна економія відносно очікуваної вартості закупівлі становить усього 0,05%.

Конкурентами були івано-франківське ТОВ «Карпатнафтогазсервіс» Юрія Верхоляка та львівське ТОВ «Техносервіс Лтд» Мирослава Бурдеги, Марії Шулик, Віри Домінюк і директорки Мар’яни Домінюк. При цьому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

«Техпромсервіс Лтд» належить Анатолію Бєлорукову та Віталію Косенку. Бєлоруков був депутатом Бучанської селищної ради від «НУНС», депутатом Бучанської міської ради від «Сильної України», а потім балотувався туди від партії «Наш край». А Косенко свого часу був членом виконкому Бучанської міськради та її ж депутатом від партії «Рідне місто».

До 2019 року частка Бєлорукова у цій фірмі належала киянину Олександру Донцову.

Раніше переможець був відомий як дочірня фірма російського ТОВ «НПО «Гідро-Автоматика». Усього з 2008 року він отримав державних підрядів на 2,35 млрд грн.