До розіграшу 230 млн на асфальтування аеродрому не допустили фірму, що не змогла правильно оформити скаргу в АМКУ
18.11.2021   //   1 Переглядів

Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації 8 листопада за результатами тендерів уклав угоди з компанією «AzVirt MMC» на капремонт покриття перону та руліжних доріжок «Міжнародного аеропорту Рівне» на загальну суму 231,08 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

На цих двох тендерах єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «Ростодорстрой» і в результаті знижка на аукціонах склала всього 5%.

Також взяти участь у торгах хотіло ТОВ «Будівельна Компанія «Адамант». Але фірма побачила у тендерній документації дискримінаційну вимогу. До участі у торгах замовник хотів допустити лише ті фірми, що мають досвід виконання аналогічних робіт у 2011-2021 роках. Тоді як «Адамант» виконував такі роботи у 1997 році. Тож зі своїм досвідом він не підходив під вимоги замовника і подав вимогу до замовника змінити цей критерій. Однак замовник відмовився це робити, бо на його думку «неврахування досвіду при наданні «аналогічних договорів» може спотворити результат державної закупівлі та призвести до неможливості виконання договірних зобов`язань з боку учасника. Вживання відповідного підходу збільшить конкуренцію та кількість учасників аукціону».

Тоді «Адамант» подав скаргу до АМКУ. «Адамант» разом зі своєю скаргою надав рішення Тендерної колегії по іншій закупівлі, коли антимонопольники у аналогічній ситуації визнали правоту скаржника «Альткому» і змусили замовника Укравтодор змінити обмеження по термінам досвіду.

Але Тендерна колегія відмовилась розглядати скаргу компанії через відсутність  переліку  документів  (доказів),  що підтверджують  наявність  у  суб’єкта  оскарження  порушених  прав. Тобто скарга «Адаманту» була не розглянута по суті, але відмова на «попередній стадії» стосувалась саме суттєвих претензій компанії.

Це є результатом дії змін до закону «Про публічні закупівлі», яким було підвищено вимоги до скарг у Тендерну колегію.

«Новий бар’єр для бізнесу по оскарженню починає діяти. Скаржитися стало ще складніше. На тролів ця нова норма не подіяла, бо їх команди юристів-консультантів швидко це врахували. Це їх основна робота. А реальний ринок, який основний час приділяє своїй господарській діяльності, очікувано виявився не готовим. І ще десь півроку-рік піде на те, щоб вони навчилися цією нормою користуватися. А по шляху ще кілька підприємців через це зневіряться в закупівлях. А через півроку-рік після звикання парламентарі введуть нові бар’єри для оскарження, до яких треба буде знов звикати. За наслідком, серед скаржників буде більше «тендерних посередників», ніж реального ринку. Тобто матимемо зворотній ефект», – вважає засновниця «Ліги антитрасту» Агія Загребельська, держуповноважена АМКУ у 2015-2019 рр.

Нагадаємо, раніше для ремонту аеропорту «Рівне» замовили світлосигнальне обладнання за 111 млн грн і ремонт огорожі за 143 млн грн по завищеним цінам.