Колективні антитраст-заяви споживачів. Основні новини світу за останній місяць
17.11.2021   //   88 Переглядів

Група індійських фермерів з більш ніж 1500 суб’єктів звинувачує світові сільськогосподарські компанії у створенні картелю з метою завищення цін насіння моркви. Ціна завищувалася до 400%.

$181 млн. виплатить за мировими угодами «курячий» картель оптовикам та ресторанам в штаті Іллінойс. Також адвокати потерпілих звернулися до суду з вимогою компенсувати їм свої затрати на процес в сумі $60 млн. Адже вони не брали оплату своїх послуг з потерпілих та зробили значну частину роботи по доведенню картелю замість державних органів, що допомогло останнім в його викритті.

$66,7 млн. виплатять три банки США споживачам в рамках мирного врегулювання їх претензій щодо завищення цін на окремі операції банкоматів.

Апеляційний суд з питань конкуренції прийняв позов 2,3 млн. британців про відшкодувння з оператора телефонного зв’язку ВТ $828,66 млн. шкоди за завищення цін.

$85 млн компенсує Sun Pharma потерпілим покупцям за фіксацію цін на не патентовані препарати.

Фармацевтичний монополіст світового рівня Malinkrodt зіткнувся з антимонопольними позовами про відшкодування шкоди за завищення цін на опіоідний препарат Acthar на $1,7 млрд. Компанія готується оголосити про банкрутство та суд має визначити черговість і пріоритетність виплат.

Українських новин в цьому переліку не було, немає та найближчим часом не буде. Бо ні АМКУ, ні суди з надуманих причин не бажають приймати заяви від колективу потерпілих споживачів.

«Ліга антитрасту»