Миколаївщина замовила «Протеку» прискорювач за 60 мільйонів, як і дві інші області
14.11.2021   //   133 Переглядів

КНП «Миколаївський обласний центр онкології» Миколаївської обласної ради 9 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Протек Солюшнз Україна» прискорювач за 59,65 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять лінійний прискорювач Halcyon виробництва фірми «Varian Medical Systems Inc.» (США) у Великобританії та Китаї. Комплект включає сам прискорювач із багатопелюстковим коліматором, систему візуалізації в мегавольтажному пучку та систему позиціонування і верифікації положення пацієнта за методикою IGRT.

Цьогоріч на Хмельниччині та Закарпатті такі прискорювачі замовили цій фірмі по 60,00 млн грн. (детальніше про тендер Закарпаття в новині «Свій відкат можете засунути собі в дупу!»: Після суперечки медики прибрали заточку з тендеру на 60 мільйонів»).

Ціна угоди всього на 0,6% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 60,00 млн грн.

Як і на тендерах Хмельниччини та Закарпаття, єдиним конкурентом із прискорювачем XHA600E від фірми «Shinva Medical Instrument Co.» (Китай) було ТОВ «Медсервісгруп», причому ніхто не знижував ціну під час аукціону. Засновниками суперника є Андрій Забережний та Андрій Коломоєць. Забережний володіє ТОВ «Грандмед», а раніше був співзасновником кількох фірм із групи «Емансіс» Зази Берадзе, родича Георгія Берадзе – колишнього заступника голови ДУС та колишнього першого заступника голови ДФІ.

«Протек Солюшнз Україна» на чолі з Андрієм Скрипком належить компанії «Протек Солюшнз Швейцарія» (Швейцарія), а бенефіціаром через неї є киянин Федір Кірпенко.

Останній раніше входив до складу директорів датської «Protech solutions K/S» і володіє ТОВ «Інтегрейтед Медікал Груп». Він був відомий як співзасновник Київської міської галузевої організації роботодавців «Асоціація виробників і постачальників науково-технічної та інноваційної продукції». Нині її записано на ТОВ «Алт Україна Лтд» Василя Соколинського і ПрАТ «Макрохім» Бориса Храновського. Колись ці двоє володіли ТОВ «Хімлаборреактив», яке нині належить «Кемлаб Інвест Лтд» (Британія) Рональда Райнера.