Будівельники «містка Кличка» виграли 95 мільйонів на тенісний центр на місці «льодовика» біля іподрому
12.11.2021   //   167 Переглядів

ДП «Центральна учбово-тренувальна база по ковзанярському спорту «Льодовий стадіон» Міністерства молоді та спорту 8 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Техно Стиль Груп» ремонт на 95,47 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Льодовий стадіон у Києві — перший в Україні спортивний комплекс просто неба з льодовими доріжками, який збудовано у 1975 році. Знаходиться за адресою — проспект Академіка Глушкова, 9. Навпроти розташовано Центральний іподром України, неподалік — Національний Експоцентр України, житловий масив Теремки.

До квітня 2022 року виконають капітальний ремонт тенісних кортів, адміністративної будівлі, інженерних мереж, майданчиків і доріг, влаштують нове штучне багатошарове покриття кортів і критий перехід до них, накриють поле легким металевим каркасом з утепленням і покриттям, куплять обладнання. Це потрібно для створення Національного тенісного центру на базі Льодового стадіону по проспекту Академіка Глушкова, 9.

Підсумкова відомість ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Ціна угоди виявилась на 6% нижчою від очікуваної вартості закупівлі у 101,49 млн грн.

Нині ДАСУ перевіряє тендер на підставі якихось виявлених нею ознак порушень закону.

Раніше підрядником із ремонту було ТОВ «Скайбуд Груп», яке пов’язували з Денисом Комарницьким. У квітні воно виграло 95,50 млн грн., з яких оплатили 10,25 млн грн.

Як і на тендері «Льодового стадіону» щодо спортбази, єдиним конкурентом фірми «Техно Стиль Груп» було київське ТОВ «Таверс-Україна» директора Павла Букшина з Києва, причому ніхто не знижував ціну на аукціоні. Раніше суперником володіли кияни Ігор та Олена Тітарчуки. У 2017 році він отримав два підряди із поставки риби на 1,17 млн грн.

Засновником столичної «Техно Стиль Груп» є Роман Брижак, а її директором – Сергій Дубенко. Техніку залучать у ТОВ «БК «Спецавто-Буд» Брижака, яким керує Ігор Стець.

Раніше Брижак володів, а Дубенко очолював ТОВ «Спецавто-Буд», яке будувало місток до Арки Дружби народів. Поліція відкрила провадження щодо того будівництва. Також той «Спецавто-Буд» колись був субпідрядником ТОВ «Мостобудівельний загін №112», пов’язаного з оточенням екс-нардепа від Партії регіонів Володимира Продивуса. Однак нещодавно «Спецавто-Буд» переоформили на директора Руслана Прасалова в Дніпрі.

У 2010 році Сергій Дубенко керував ТОВ «Архітектурно-будівельний альянс», яким тоді володіли Алла Блоха та колишній народний депутат від Партії регіонів та екс-очільник КМДА Володимир Макеєнко. Потім Макеєнко разом із кіпріотами володів телеканалом «Прямий» («Тоніс»), доки його в 2021 році не купив екс-президент Петро Порошенко.

Також Сергій Дубенко до 2018 року керував партією «Сила народу», допоки її не було переоформлено в Харкові під назвою «Наші», а її директором у реєстрі не став Дмитро Заборін. Із 2020 року партію «Наші» очолює екс-нардеп Євгеній Мураєв, юридично колишній власник телеканалу «NewsOne» та нинішній власник телеканалу «Наш».