Верховна Рада купила нових «тойот» – найдорожчі позашляховики «Prado» по 1,4 млн
11.11.2021   //   959 Переглядів

Автобаза управління справами Апарату Верховної Ради України 9 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «Автоарт ЛТД» автомобілів на загальну суму 17,70 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить два позашляховика Toyota Land Cruiser Prado у комплектації Prestige чорного кольору по 1,43 млн грн. Автомобіль матиме бензиновий двигун 4,0, 6-ступінчату автоматичну коробку передач, оздоблення сидінь шкірою з перфорацією, елементи інтер’єру з сріблястими акцентами, підігрів передніх та задніх сидінь, подушки безпеки, систему контролю та інформування про втоплення водія, клімат-контроль, а також додаткове обладнання, зокрема захист двигуна (2,4 мм, сталь), комплект зимової гуми, автонабір тощо.

У автосалонах ціни на Toyota Land Cruiser Prado Prestige без додаткового обладнання стартують від 1,34 млн грн., у базовій комплектації цей джип можна придбати за 1,22 мнл грн.

Крім того, фірма поставить два автомобіля Toyota Camry у найдорожчій комплектації Premium+ по 1,18 млн грн. Ця комплектація на відміну від дешевших має акустичну систему JBL з підсилювачем та 9 динаміками (з сабвуфером), іонізатор повітря. Машина також матиме шкіряний салон, зовнішні дзеркала з функцією автоматичного нахилу під час руху заднім ходом, незалежне регулювання температури для другого ряду сидінь, систему моніторингу сліпих зон та систему попередження та гальмування, а також, як і Land Cruiser Prado, додаткове обладнання.

Автобаза також замовила у «Автоарт ЛТД» 11 дешевших автівок Toyota Camry у базовій комплектації Comfort по 842 тис грн.

Ціни на Toyota Camry Premium без додаткових опцій стартують від 1,03 млн грн., а на Camry Comfort – від 771 тис грн.

Ще фірма поставить мікроавтобус Toyota Proace Verso, теж у найдорожчій комплектації Premium, за 1,61 млн грн. Авто матиме оздоблення сидінь шкірою з перфорацією, килимове покриття підлоги, додатковий кондиціонер для пасажирського салону. Такі мікроавтобуси без додаткового обладнання продають за 1,54 млн грн.

На торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Гранд Мотор» Марії Гвоздьової та Тетяни Дерешук, чия пропозиція була вищою – 17,74 млн грн.

В аукціоні також хотіло взяти участь ТОВ «ВіДі Автострада» Віталія Джуринського, але його пропозицію було відхилено через проблеми з забезпеченням тендерної пропозиції.

Засновником та директором харківського ТОВ «Автоарт ЛТД» є росіянка з Харкова Анна Горбова.

Цього ж дня, 9 листопада, Автобаза Конституційного Суду України замовило згаданому ТОВ «ВіДі Автострада» автомобіль Toyota Camry Elegance за 893,5 тис грн. Комплектація Elegance знаходиться між Comfort та Premium. Toyota Camry Elegance можна придбати за 837 тис грн.

На цих торгах єдиним конкуренто «ВіДі Автострада» було ТОВ «Автосаміт ЛТД» Таріела Васадзе з пропозицією 894,5 тис грн.