Не посадили у тюрму прокурора, який щомісячно отримував кошти за кришування грального бізнесу
10.11.2021   //   241 Переглядів

Шполянський райсуд Черкаської області призначив колишнім начальнику Городищенського відділу Смілянської прокуратури Черкаської області та начальнику Городищенського відділення поліції Смілянського відділу поліції ГУ Нацполіції в Черкаській області по п’ять років умовно та штраф у розмірі 170 тис грн. за кришування грального бізнесу.

Про це написав Олександр Безпрозванний у «Кропиві» з посиланням на вирок суду від 2 листопада.

У липні минулого року прокурор Гліб Кузнєцов домовився з власником про безперешкодне функціонування грального закладу. За це було встановлено щомісячну плату в розмірі 17 тис грн.

Натомість керівник відділення поліції Віталій Таращук, за попередньою змовою, не реагував на діяльність грального закладу попри звернення.

Кілька місяців прокурор отримував кошти та був викритий працівниками Служби безпеки України.

Прокурору інкримінували незаконну діяльність з організації азартних ігор, бездіяльність працівника правоохоронного органу та отримання неправомірної вигоди.

Поліцейському інкримінували незаконну діяльність з організації азартних ігор та бездіяльність працівника правоохоронного органу.

В ході судового розгляду було заявлено про укладення угоди з прокурором про визнання винуватості, яка була затверджена судом.

Згідно з угодою, обвинувачені отримали по п’ять років умовно з іспитовим терміном у три роки, три роки позбавлення права обіймати посади в правоохоронних органах та по 170 тис грн. штрафу.