Митники за 1 гривню замовили зберігання контрабандної ікри з Росії на чверть мільйона. Збережуть?
09.11.2021   //   277 Переглядів

Житомирська митниця 1 листопада підписала договір із ТОВ «М’ясний цех» про послуги зберігання і складування вартістю 1,20 грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця року компанія зберігатиме у себе товар, який вилучено у справах про порушення митних правил. А саме пластикові відра з «речовиною, за зовнішніми ознаками схожу на ікру» масою брутто 142 кг вартістю 256 тис грн. Ціна одного кілограма складає 1 800 грн.

Вартість послуг можуть змінити додатковим протоколом узгодження цін за згодою сторін.

Більшість товару має маркування виробника ТОВ «Заря» (Камчатський край, Росія), що це солена охолоджена зерниста ікра тихоокеанської горбуші, а частина – ніякого маркування.

Цю російську ікру митники вилучили у жовтні. Громадянин Білорусі без належного митного оформлення намагався ввезти її в причепі вантажівки із Білорусі в Україну.

Нагадаємо, у грудні 2015 року Кабмін прийняв постанову №1147 «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації». Під вказану заборону підпали в тому числі «ікра осетрових (чорна ікра) та ікра інших риб» із Росії.

Місцевий «М’ясний цех» належить Олексію Покотилу, керує ним Валентина Сокирко.