У Кличка дали 2,5 мільйона за систему керування спецперепустками під час карантину
05.11.2021   //   91 Переглядів

КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» («ГІОЦ») КМДА 2 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Ріальто Україна» про послуги щодо програмного забезпечення вартістю 2,46 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч компанія виконає модернізацію та впровадження програмного забезпечення «Система керування спеціальними перепустками «Карантин». Ця система дозволить надавати і відслідковувати квоти на перепустки, (де)активувати транспортні картки, швидко підтверджувати електронні перепустки, зчитувати транспортні картки і картки киянина для перевірки наявності спец перепустки та її належності конкретній особі.

Гарантійний строк становить рік. Усі майнові авторські права належатимуть замовнику.

Нагадаємо, в серпні КМДА повідомила, що в тестовому режимі запрацювала електронна система, через яку можна отримати спеціальні перепустки для проїзду в громадському транспорті на випадок посилення карантину. Йдеться про керівників усіх підприємств, установ та організацій, чиї працівники мають на це право. Спецперепустки працюють із транспортними картками. Система розташована за адресою https://qpass.kyivcity.gov.ua.

Ціна угоди виявилась на 1,5% нижчою від очікуваної вартості закупівлі у 2,50 млн грн.

Конкурентами були створений у 2020 році ФОП Якименко Максим Юрійович із Києва та одеське ТОВ «Інстал Констракшн» Антона Каркоца, яким керує Богдан Гревуль.

Нині столичною «Ріальто Україна» володіє та керує Вадим Дуда із Полтави. Раніше засновниками були киянки Катерина Бугайова, Олена Каліушко та Олена Кочмазова і Леся Михаленко із Хмельниччини. Фірма підтвердила досвід договором за 2021 рік із ТОВ «Діджитал Сіті» про розробку «Системи керування паркувальним простором».

Також переможець отримав підряд «ГІОЦ» на модернізацію платформи для надання електронних послуг в частині розвитку модуля «Соціальні послуги» за 4,10 млн грн.