Поліція охорони купила Toyota Camry у найдорожчій комплектації за 1,2 мільйона
01.11.2021   //  

Управління поліції охорони у Львівській області 25 жовтня уклало договір фінансового лізингу з ТОВ «УЛФ-Фінанс» про купівлю легкового автомобіля Toyota Camry за 1,2 млн грн. Про це написали «Наші гроші. Львів» з посиланням на систему «Прозорро».

Йдеться про машину найдорожчої комплектації Premium 2021 року випуску. Згідно з договором, вона коштує 1,1 млн грн. Однак загалом із лізинговим відшкодуванням автомобіль обійдеться у 1,2 млн грн., тобто – на 92 тис грн. дорожче. Кредит повинні виплатити в листопаді 2022 року.

Toyota Camry Premium – автомобіль бізнес-класу. Ця комплектація на відміну від дешевших має акустичну система JBL з підсилювачем та 9 динаміками (з сабвуфером), іонізатор повітря.

Машина також матиме зовнішні дзеркала з функцією автоматичного нахилу під час руху заднім ходом, незалежне регулювання температури для другого ряду сидінь, систему моніторингу сліпих зон та систему попередження та гальмування.

З оздоблення салону в Toyota Camry Premium є центральна консоль з декором та накладки на пороги задніх дверей з декоративними металевими вставками.

Машину Toyota Camry охоронці купують вже вдруге за останні два місяці. На початку вересня цього року вони замовили такий автомобіль комплектації Prestige за 930 тис грн у ТОВ «ТОВ «Віді Автострада».

Лізингова компанія «УЛФ-Фінанс» зареєстрована 2017 р. в Києві. За даними YouControl, вона входить до групи «ТАС», яку контролює колишній нардеп, екс-віцепрем’єр  Сергій Тігіпко.

Від «Наших грошей»

У автосалонах ціни на Toyota Camry у комплектації Premium стартують від 1,04 млн грн.