Створена під тендер фірма отримала від військових 1,4 млн за два дні ремонту
28.10.2021   //   373 Переглядів

Квартирно-експлуатаційний відділ міста Житомир 20 жовтня уклало угоду з ТОВ «Клара Верітас» на ремонт лікувального корпусу за 1,4 млн грн.

Про це написала Наталія Іжицька для «Житомир. Інфо».

За даними «Прозорро», замовлено реконструкцію лікувального корпусу №13/7. Це будівля Житомирського базового військового шпиталю(військова частина А-1065). Замовлено демонтажні роботи, заміну рівня підлоги у будівлі, улаштування підсилюючих бетонних шарів. Крім того, підрядник повинен  улаштувати покриття з керамічних плиток, пошпаклювати стіни, облицювати поверхню стін керамічними плитками, установити умивальники, душові кабінки, унітази та інше.

Закупівлю провели через спрощену процедуру без торгів. Календарний план передбачає проведення робіт до середини листопада 2021 року. Але вже через день – 22 жовтня, фірма отримала повну суму за виконані роботи.

«Клара Верітас» було зареєстроване 23 вересня – за тиждень до оголошення закупівлі КЕВ  Житомира. Заснувала фірму Оксана Петрук. Вона також зареєстрована як ФОП і укладає угоди з КЕВ Житомира та виконує роботи в рекордно короткі строки. Наприклад, 30 вересня вона підписала  угоду з військовими на реконструкцію будівлі № 11/17 (штаб), військового містечка № 11, військової частини А 1977 вартістю 1,4 млн грн. Наступного дня після укладання угоди підприємниця надала акти виконаних робіт, а вже 5 жовтня Ользі Петрук перерахували всі кошти.

З КЕВ міста Житомира ФОП Петрук підписала договорів на 3,85 млн грн.

Загалом, З 2016 року на роботи з ремонту військових частин, казарм та інших приміщень в Житомирській області, за даними bi.prozorro, витратили понад 180 млн грн., майже третину з них освоїли чотири взаємопов’язані фірми: ТОВ «Грааль-Гарант», ТОВ «ПЛ Буд», ТОВ «Гелінгер», та «НУБИТ». З ними було укладено угод на 56 млн грн.

ТОВ «Грааль-Гарант» зареєстроване в травні 2017 року в Бердичеві. Спеціалізується фірма на неспеціалізованій оптовій торгівлі, статутний капітал – 4 тис грн. Власником і директором фірми є Наталія Левчук. З фірмою 13 жовтня КЕВ уклало угоду також на ремонт лікувального корпусу у військовому містечку в Житомирі за 1,41 млн грн. Фірма надала акти виконаних робіт через шість днів після підписання договору і замовник повністю їх оплатив. «Грааль-Гарант» почало брати участь у закупівлях з 2018 року і отримало держзамовлень від КЕВ міста Житомир на 10,6 млн грн. Власницею фірми нині вказана Наталія Левчук.

За тією ж адресою, що й «Грааль-Гарант» ще одна фірма Левчук – ТОВ «Нубит», що є одним з фаворитів КЕВ м. Житомир, і з 2018 року уклало угод з на на 9,8 млн грн. Також Наталія Левчук зареєстрована як ФОП і окремо отримала підрядів на роботи від КЕВ міста Житомир на 3,9 млн грн.

До червня 2020 року бенефіціаром «Грааль-Гарант» був в Петро Федоренко. Він засновник ТОВ «ПЛ Буд» – один з улюблених підрядників КЕВ міста Житомир, яке отримало замовлень на 19 млн грн.Федоренко також в переліку осіб, які наділені правом вчиняти дії від іншого підряднка військових – ТОВ «Гелінгер». З 2017 року фірма отримала підрядів від житомирського КЕВ на 11,7 млн грн. Директор та власником фірми є Ілля Петрович Федоренко, найімовірніше син Петра Федоренка.