Мінкульт дав 6 мільйонів за мистецькі акції на ВДНГ фірмі «голосівця», яка раніше працювала на Порошенка
27.10.2021   //   167 Переглядів

ДП «Державна театрально-видовищна агенція» Міністерства культури та інформаційної політики України 26 жовтня підписало договір  із ТОВ «Постмен-Україна» про послуги з організації заходів у Києві за 5,61 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Із 20 жовтня по 30 листопада компанія проведе культурно-мистецькі акції «Неймовірна Україна» на площі за першим павільйоном Національного експоцентру України (ВДНГ).

Облаштування місця проведення заходу контейнерами, інтерактивними зонами і сценою коштує 1,86 млн грн. На організаційні витрати припадає 974 тис грн., а на розміщення інформації в Інтернеті – 589 тис грн. Створення аудіовізуальних творів обійдеться у 550 тис грн., технічне забезпечення – у 540 тис грн., програма і постановка – у 420 тис грн., креативне розроблення і втілення – у 389 тис грн., а місце проведення – у 118 тис грн.

На поліграфічну продукцію (листівки, букети, брошури) піде 102 тис грн., а на сувенірну продукцію (8 тисяч пакетів з логотипом і насінням для висадження в ґрунт) – 78 тис грн.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, бо фірма виграла мистецький конкурс.

Нині столичним рекламним агентством «Постмен-Україна» володіє та керує Ярослав Ведмідь із Білої Церкви. За даними аналітичної системи «YouControl», до 2013 року воно називалось «Помаранч-Україна». Станом на 2008 рік його засновниками були Дмитро Глухенький і Ганна Гомонай, а на 2005 рік – Андрій Шевченко і Максим Плахотний.

Улітку 2020 року соціальна мережа «Facebook» повідомила, що видалила 72 українські акаунти й 35 сторінок за неналежну активність під час президентських виборів у 2019 році. При цьому розслідування соцмережі пов’язало їх із digital-агентством «Postmen».

Як писала «Українська правда», агентство «Postmen» під час виборів президента у 2019 році працювало на Петра Порошенка і вело чорний піар проти його суперників, особливо проти Володимира Зеленського. Під час парламентських виборів Ярослав Ведмідь очолив діджитал-напрямок у партії Святослава Вакарчука «Голос». При цьому він запевняв, що «Postmen» вийшов із контрактів із партією Петра Порошенка «Європейська солідарність».