«Харківобленерго» накупило бригадних автомобілів по 2,5 мільйона
25.10.2021   //   179 Переглядів

Акціонерне товариство «Харківобленерго» 12 жовтня за результатами тендеру замовило ТОВ «Автоград-2007» бригадних автомобілів на загальну суму 11,97 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить п’ять вантажних автомобілів-майстерень AM LMYSNP на шасі ISUZU NPS 75L-K по 2,39 млн грн.

Бригадний автомобіль складатиметься з передньої частини та технологічного відсіку (задня частина).

Передній відсік призначений для перевезення ремонтної бригади, має 5 сидячих місць, столик.

Технологічний відсік призначений для перевезення спеціалізованого обладнання та інвентарю. Він обладнаний шафою для двох балонів та авто майстерною, до якої входять наждачний верстат, свердлильний верстат, слюсарний стіл з лещатами, додатковий домкрат на 10 т.

На ринку подібні шасі ISUZU NPS 75L-K, на базі яких «Харківобленерго» придбало бригадні автомобілі, продаються за $5558 тис (або 1,45-1,53 млн грн.).

На торгах єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Торгівельно-сервісна компанія» Євгена Бурякіна, чия пропозиція була вищою на 1,5 тис грн. і дорівнювала очікуваній вартості. Фірми не торгувалися на аукціоні.

Черкаське ТОВ «Автоград-2007» належить Андрію Каданцеву та Дмитру Майданику, який керує фірмою.

Згідно з «Прозорро», раніше «Харківобленерго» замовило ТОВ «Спецтехніка+» п’ять таких бригадних автомобілів (у серпні цього року один за 2,38 млн грн., а у червні – чотири по 2,39 млн грн.).