На миколаївську трасу додали 51 млн, бо вантажівки розбили її більше, ніж розраховували в Укравтодорі
15.10.2021   //  

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області 5 жовтня за 51,28 млн грн замовила «Ростдорстрою» додаткові роботи по трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м. Кривий Ріг) на ділянці км 314+000 – км 319+335. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Угоду уклали по переговорній процедурі з підрядником, який виграв тендер на ремонт цієї траси ціною 194,23 млн грн у вересні 2020 року.

Спочатку дорогу планували відремонтувати саме минулого року. Однак невдовзі після тендеру вирішили що у 2020 році виконають лише половину контракту, а решту робіт перенесуть на 2021 рік. Та вже під час виконання робіт з’ясувалось, що за час поки дорогу не ремонтували вантажівки розбили її більше, ніж це врахували при проектуванні ремонту, відтак знадобилось холодне фрезерування напливів та нерівностей товщиною 0,02 м. Бо фактичний стан існуючого дорожнього покриття покриття не відповідає врахованим при проектуванні вихідним даним, а саме: має руйнування, деформації у вигляді колії, просідання та вибоїни.

Окрім цього «Ростдорстрою» замовили ще й влаштування майданчику для здійснення габаритно-вагового контролю з цементобетонного покриття з забезпеченням освітлення та електроживлення.