Для міських доріг купили коштовну сіль – на 20-30% дорожче від сусідніх областей
07.10.2021   //   1 Переглядів

КП «Вінницьке шляхове управління» за результатами тендеру уклало угоду з «Промислова група Вінниччини» щодо постачання дорожньої солі на 4,19 млн грн.

Про це пише видання «Deputaty.in.ua».

За даними «Прозорро», в вересні-жовтні фірма повинна поставити 2100 тон солі. Ціна однієї тонни склала 1995 гривень.

Паралельно у серпні цього року Гайсинський комбінат комунальних підприємств, що також розташований у Вінницькій області,  замовив 210 тонн дорожньої солі у львівського підприємства ТОВ «ЗІО-Спорт» по 1 585 грн. за тону. Це дешевше на понад 20%.

В інших регіонах також сіль закуповували в цей період по цінам, нижчим від цін вінницьких комунальників. Наприклад, на Рівненщині Дубровицька міська рада літом купила дорожню сіль за 1,4 тис. грн./т, або дешевше на 30% дешевше. На Житомирщині «Бердичівкомунсервіс» в кінці липня закупив дорожню сіль за 1,6 тис. грн.., що на 21% економніше, а на Київщині КП Ірпінської міськради закупило сіль за 1,8 тис. грн. – економія в 11%.

Конкурентами переможця на тендерів «Вінницького шляхового управління» були ПП Кріптон та ТОВ «СБІ Компані». Пропозиція останнього була нижчою пропозиції переможця на 12%, але замовник її  відхилив  через відсутність окремих відомостей у тендерній документації. А саме відсутність відомостей про керівника/особи уповноваженої на підписання договору, та заявлений учасником товар не відповідав вимогам ДСТУ 4246:2003. При цьому, тільки «СБІ Компані» на аукціоні зменшувало ціну, її конкуренти не змінювали пропозиції.

ТОВ «Промислова група Вінниччини» зареєстроване у квітні 2019 року, її власником вказаний Олег Крат. Він володіє також ТОВ «Комтрейд компані» та ТОВ «Комгруп лтд». Обидві фірми зареєстровані в один день – 29 травня 2020 року, а займаються вони будівництвом житлових і нежитлових будівель.

За даними «Прозорро», це поки що єдиний укладений договір «Промислової групи Вінниччини».

Начальником «Вінницького шляхового управління» з 2017 року є Володимир Чорновол, який до цього 10 років працював директором комунального «ЕкоВін». В цьому ж підприємстві працював і нинішній директор профільного Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міськради Юрій Семенюк.