Шкіль з оточенням Продивуса взяли мільярд «УЗ» на таємну добудову Дарницького моста
06.10.2021   //   1 Переглядів

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Українська залізниця» 30 вересня за результатами тендеру замовила ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» міст за 1,15 млрд грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2022 року мають збудувати залізнично-автомобільний мостовий перехід через Дніпро в Києві з підходами на залізничній дільниці Київ-Московський – Дарниця. Мова про Дарницький міст, також відомий як міст Кірпи, а саме про добудову автодороги та автодорожньої розв’язки з Дніпровською набережною. Роботи на 50% ціни виконає ТОВ «Мостобудівельний загін №112» вінничанина В’ячеслава Бабіцького – менеджера нині збанкрутілого ПАТ «Мостобуд» екснардепа від Партії регіонів Володимира Продивуса.

Підсумкова відомість ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Формальна економія відносно очікуваної вартості закупівлі в 1,20 млрд грн. склала 4%.

Зараз ДАСУ перевіряє цей тендер на підставі виявлених нею ознак порушення закону.

Дві компанії не допустили до аукціону, бо вони не виправили недоліки протягом доби.

АТ «Київметробуд» подало довідку про досвід і відгуки не за формою, документи не на всю техніку субпідрядника, недіючий кваліфікаційний сертифікат інженера-геодезиста і договори про будівництво метро, які залізниця не визнав аналогічними. Вона вимагала договори про будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт мосту, шляхопроводу чи естакади або автодоріг державного значення із роботами на таких штучних спорудах.

ТОВ «Ростдорстрой» подало довідку про дохід без підпису бухгалтера, про техніку без двох кранів із певними характеристиками та про працівників лише з трьома машиністами автокранів. Також воно не принесло кваліфікаційний сертифікат інженера-геодезиста та інженера кошторисника і документ Держпраці на один кран. Ще замовника не влаштували договори, надані для підтвердження досвіду спорудження опор з монолітного бетону та влаштування залізобетонних буронабивних паль діаметром 1 500 мм в певному обсязі.

Єдиним конкурентом був найбільший підрядник Укравтодору – ТОВ «Автомагістраль-Південь», яке контролює одеський бізнесмен Олександр Бойко. Суперник залучив техніку в ТОВ «Мостобудівельна механізація» маріупольського бізнесмена Михайла Беккера.

Вінницька «Автострада» Максима Шкіля також є великим підрядником Укравтодору.

Нагадаємо, розкол серед фаворитів Укравтодору почався цієї весни саме з заяви власника «Автостради» Максима Шкіля про вихід з Національної асоціації дорожників України. Її на початку «Великого будівництва» заснували шість великих компаній, щодо яких «Ліга антитрасту» подавала заяву в АМКУ з переліком ознак картельної змови. Через півтора роки цей картель дав тріщину. Цього літа «Автострада» почала все рідше перетинатись з «Автомагістраллю-Південь» та «Онуром». За даними джерел «Наших грошей», посилення «Автостради» пов’язане з посиленням позицій голови Офісу президента Андрія Єрмака.