«Дочка» «Укргазвидобування» купила у екс-депутата пікап Toyota Hilux за 1,3 мільйона
06.10.2021   //   1 Переглядів

ТОВ «Олександр» ПАТ «Укргазвидобування» 29 вересня замовило ТОВ «Компанія «Стар лайн» легковий автомобіль за 1,26 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Закупівля була проведена без використання електронної системи. В «Прозорро» оприлюднено дані про угоду без самого договору.

Фірма поставить пікап Toyota Hilux. На сайтах автосалонів вказують, що Toyota Hilux у комплектації Hilux Comfort 2.4 D-4D, 6 A/T можна придбати за 1,10 млн грн., а у кращій комплектації Premium з більшим об’ємом двигуна 2.8 D-4D, 6 A/T – за 1,30 млн грн.

Такі автомобілі мають автоматичну коробку передач, систему допомоги під час паркування із камерою заднього виду з статичними графічними підказками, мультифункціональне кермо з підігрівом, підігрів передніх сидінь, клімат-контроль, багатофункціональний кольоровий дисплей 4,2 дюйми на панелі приладів, аудіосистему Toyota Touch 2 (радіоприймач FM/AM/DAB, підтримка WAV/FLAC/ALAC/OGG Vorbis/MP3/WMA-файлів) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм діагоналлю 8.0 та 6 динаміків, подушки безпеки.

Засновником та директором полтавського ТОВ «Компанія «Стар лайн», у якого полтавська «дочка» «Укргазвидобування» придбала пікап Hilux за неконкурентною процедурою, є Дмитро Батигін. У 2015-2020 рр. він був депутатом Полтавської міськради від «Рідного міста». Рік тому теж балотувався до міськради, але депутатом не став.

У 2014 р. Антимонопольний комітет оштрафував на 68 тис грн. ТОВ «Компанія «Стар Лайн» та ТОВ «Компанія «Про Лайн» за узгоджені дії під час закупівлі комунальним автотранспортним підприємством Полтавської облради легкового автомобіля.

У 2013 р. комунальники купили Toyota Camry. У тендері взяли участь дві фірми – «Компанія «Про Лайн» та «Компанія «Стар Лайн». Перемогла «Стар Лайн», яка запропонувала дешевшу ціну – 338 тис грн. Засновником обох компаній був і є Дмитро Батигін.