Дніпровці зведуть у Кривому Розі басейн для «Великого будівництва» за 130 мільйонів
29.09.2021   //   196 Переглядів

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА 21 вересня за результатами тендеру замовив ТОВ «СК «Стройінвест» будівництво басейну в Кривому Розі вартістю 130,10 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2022 року по вулиці Олександра Поля в районі будинку №32 збудують басейн. За даними місцевих медіа, це буде двоповерхова будівля площею 3 тис кв. м із пропускною спроможністю 108 осіб. Чаша басейну на шість доріжок буде глибиною до 2 м і розміром 25х12 м. Там будуть місця для глядачів, зал для підготовчих занять і тренажерів, буфет, роздягальні, вестибюль, вбиральні тощо. Також упорядкують та озеленять територію.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, найбільша сума в 11,28 млн грн. іде на теплі алюмінієві вітражні блоки із заповненням, із тонованим броньованим склом і двостороннім фарбуванням по RAL по 21 454 грн./кв. м. Деталі невідомі, до того ж блоки  будуть індивідуального виготовлення, тому порівняти їхню ціну із ринком неможливо.

Керамічна плитка для підлог Peronda Dreamy Mocha 60х120 см (Іспанія) коштує 1 620 грн./кв. м. Нині в «Епіцентрі» вона продається у роздріб дорожче – по 2 400 грн./кв. м.

Мембрана Flagon Silver Art 1,8 коштує 567 грн./кв. м, а на ринку – від 574 грн./кв. м.

Ціни суміші Ceresit CT190, бетону, розчину та піску відповідають іншим тендерам.

Вартість договору лише на 1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 131,53 млн грн.

Тендерна документація вимагала, щоб учасник підтвердив, що він має обсяг річного доходу (виручку) за попередній рік не менше 99% ціни його тендерної пропозиції.

Єдиним конкурентом було дніпровське ТОВ «БК Центрбуд» Андрія Мігу та директора Валерія Самойленка зі статутним капіталом 1 тис грн., причому ніхто не знижував ціну під час аукціону. До 2019 року цією фірмою володіли Ярослав Лозовий і Роман Лашнець, який в 2020 році обрався депутатом Марганецької міськради від партії «Пропозиція».

Дніпровською «СК «Стройінвест» володіє і керує Юрій Кравченко. Раніше засновником був Денис Островський, який володіє ТОВ фірма «ВЛК» разом зі Світланою Ященко, яка працювала в будівельному ПрАТ «НВО «Созидатель» Леоніда Турчина і Володимира Бєлінського. Раніше її частка у «ВЛК» належала Павлу Похвалітову, який був радником, а до того – заступником директора КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міськради. Крім того, Похвалітов був відомий як начальник Дніпровського центру телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком» та як працівник ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас».

Островський був засновником нині ліквідованої ГО «Нова сила» з Андрієм Чеботарьовим та Іваном Лайваном. Лайван керував КолП «Дніпроуніверсал», директором якого зараз є Лариса Островська, а засновниками – Валерій Черніков і Дмитро Герасимов. Останній певний час був відомий як виконувач обов’язків директора КП «Дніпродорсервіс».

Нагадаємо, печатку «Дніпроуніверсалу» вилучали в рамках кримінальної справи про викрадення двох чиновників, за якою колись визнав провину і був засуджений Геннадій Корбан – ексзаступник голови Дніпропетровської ОДА при Ігорю Коломойському.

Із 2015 року переможець натендерив переважно на Дніпропетровщині 3,69 млрд грн.