Фірми депутатів з однієї комісії міськради зімітували торги на тендері з ремонту вулиці
28.09.2021   //   193 Переглядів

Управління житлово-комунального господарства та екології Новоград-Волинської міської ради за результатами тендеру 10 вересня уклало угоду з ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» на поточний ремонт вулиці за 761 тис. грн.

Про це написала Наталія Іжицька для «Житомир. Інфо».

За даними Prozorro, «Укр-Дор-Сервіс» має відремонтувати частину вул. Герцена та тротуару від вул. Дружби до вул. Кривоноса (ліва сторона) в м. Новоград-Волинському до 31 жовтня 2021 року. Джерелом фінансування буде місцевий бюджет.

У технічному завданні вказано, що переможець тендеру має ліквідувати вибоїни машиною, улаштувати покриття товщиною 4 см з гарячих асфальтобетонних сумішей вручну з ущільненням самохідними котками, вирізати кущі, улаштувати покриття та основи під тротуари та інше.

Пропозиція переможця була на 1% меншою очікуваної вартості замовника. А єдиним конкурентом «Укр-Дор-Сервіс» на торгах було ТОВ «Новоград-Волинські шляхи». Під час аукціону обидві фірми не конкурували та не знижували свої цінові пропозиції.

ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» засноване в 2018 році в Новограді-Волинському. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад,її статутний капітал становить 50 тис. грн. Власниками фірми є Ірина Мельник та Дмитро Рудницький – депутат Новоград-Волинської міської ради від політичної партії «Наш край» та голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів.

За даними «Прозорро»,  з 2020 року ТОВ «Укр-Дор-Сервіс» уклало угод з державними установами на 5,7 млн грн, майже половину з них – 3,2 млн грн., з управлінням житлово-комунального господарства та екології Новоград-Волинської міської ради.

ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» зареєстроване в Житомирській області, Новоград-Волинському районі, село Майстрів. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал – 7,5 млн грн. Власниками фірми є Станіслав Табалюк, Юлія Табалюк та Віталій Табалюк, який є і директором фірми. Віталій Табалюк – депутат Новоград-Волинської міської ради від партії «Європейська Солідарність» та входить до постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів.

З 2020 року ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» уклало угод з державними установами на 32,7 млн грн, зокрема з управлінням житлово-комунального господарства та екології Новоград-Волинської міської ради на 17,5 млн грн.