У Кривому Розі «регіонал» влаштує Центр розвитку креативної економіки за 162 мільйони
24.09.2021   //   1 Переглядів

Управління капітального будівництва виконкому Криворізької міської ради 9 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «Ал Інвестстрой» влаштування центру розвитку креативної економіки за 162,32 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2022 року комплекс будівель по просп. Металургів, 2 в Кривому Розі повинні реконструювати під центр розвитку креативної економіки, де будуть освітні, науково-дослідні, адміністративні приміщення і заклад громадського харчування. Виконають загальнобудівельні та опоряджувальні роботи, влаштують інженерні мережі, системи безпеки, протипожежні системи, системи зв’язку, аудіовізуальний комплекс тощо.

За підсумковими відомостями ресурсів без доставки і ПДВ, значні кошти припадають на обладнання, цін якого немає у відритих джерелах: вентиляційне тощо. Ціни арматурної сталі, щебеню, бетону, розчину, цегли і піску відповідають ринку та іншим тендерам.

Один проектор із роздільною здатністю WUXGA (1920×1080), яскравістю 9 000 lm та контрастністю 15 000:1 коштує 265 тис грн., а об’єктив до нього із такою ж роздільною здатністю, проекційним співвідношенням 1.54-1.93:1 та зумом x1.25 – 14 тис грн.

Ціна угоди всього на 1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 164,16 млн грн.

Єдиним конкурентом було місцеве ТОВ «Сапсан-КР» директора Богдана Лиманського, причому ніхто не робив крокі на торгах. Колись співзасновником був Максим Яловий.

Місцевий «Ал Інвестстрой» (магазин «Підлога Двері») належить Лесі Жмурко та Андрію Кодинцю, який у 2010 році висувався у Довгинцівську райраду Кривого Рогу від Партії регіонів. Кодинець володіє ТОВ «Строй-Енерго», а Леся Жмурко є дружиною слідчого Криворізького відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області Андрія Жмурка.