Мер помпезно відкрив спортмайданчик, по якому ще йде тендер
24.09.2021   //   674 Переглядів

18 вересня мер Херсона Ігор Колихаєв урочисто на День міста відкрив спортивний майданчик в міському парку Херсонська фортеця. При цьому, тендер на реконструкцію спортмайданчику ще не закінчився підписанням угоди.

Про це пише видання «Мост».

Замовником ремонту спортивної інфраструктури із облаштуванням штучного покриття в парку Херсонська фортеця виступило комунальне підприємство «Парки Херсона». Тендер воно оголосило 30 серпня, коли вже йшло будівництво. А самі торги провело 16 вересня – напередодні Дня міста, коли мер представив відремонтоване міні-футбольне поле з біговими дорожками, баскетбольний майданчик та майданчик із спортивними тренажерами.

Ігор Колихаєв (в джинсах) на відкритому спортмайданчику

На аукціон свої пропозиції подали дві фірми: ТОВ «Одесміськбуд» та ТОВ «Поділюкс-південь». Фірми не торгувалися, переможцем стало «Одесміськбуд» з пропозицією 6,42 млн грн., що було на 11 грн. менше її конкурента. Пропозиція «Поділюкс-південь» взагалі тільки на 50 копійок відрізнялася від очікуваної вартості замовника.

Директором та співвласником одеської фірми «Поділюкс-південь» є Сергій Крецу. Його ж промову на відкритті спортивного футбольного та баскетбольного майданчиків цитує офіційний сайт мерії. Крецу хвалив мера та заявив, що роботи вдалося провести за місяць.

Від «Наших грошей»

«Поділюкс-південь» було створено в кінці грудня 2019 року. За даними «Прозорро», в сфері держзакупівель фірма уклала одну угоду вартістю 1,17 млн грн. гна ремонт футбольного поля для «Михайлівське вище професійне училище» в Запорізькій області.

Сергій Крецу та Ігор Колихаєв. Фото з Facebook Крецу

На своїй сторінці в Facebook Крецу виклав спільні фото з Колихаєвим із відкриття спортмайданчиків в Херсоні. Розміри штучного покриття відремонтованих майданчиків, які назвав на урочистостях мер (1200 кв м штучної трави), відповідають тендерній документації незакінченого тендеру КП «Парки Херсона».

«Одесміськбуд» записане на Юрія Воронова. Фірма фігурант кримінальної справи про  можливе розкрадання бюджетних коштів, виділених Одеською ОДА на закупівлю товарів та робіт із облаштування дитячих майданчиків та футбольних полів. Справа N12020160220000057 була відкрита в лютому 2020 року, але з квітня минулого року судовий реєстр не містить інформації про подальший перебіг слідства.