Фісталів викинули з тендерів щодо швидких, тому 84 мільйони взяв «Спец-Ком-Сервіс»
24.09.2021   //   1 Переглядів

КНП «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» Одеської обласної ради 16 вересня за результатами тендерів замовило ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» швидких на 84,29 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

За три місяці після авансу виробник поставить 40 автомобілів швидкої допомоги «СКС»:

  • 10 штук типу С із транспортним апаратом штучної вентиляції легень T5 (Китай) на базі мікроавтобуса Volkswagen Crafter 4х4 із повним приводом по 2,22 млн грн.
  • 30 штук типу В зі стаціонарним і портативним кисневими балонами та капнографом на базі мікроавтобуса Volkswagen Crafter 4х4 із повним приводом по 2,07 млн грн.

Зараз ДП «Медичні закупівлі України» МОЗ України замовляє ТОВ «Автоспецпром» тип С на іншій базі Citroen Jumper 4х4 по 1,59-1,60 млн грн., а тип В – по 1,69 млн грн. Тобто на третину та чверть дешевше. Однак це велика гуртова закупівля кількасот автомобілів.

Що ж до невеликих закупівель, то навесні «Спец-Ком-Сервіс» продав львівським медикам десять швидких типу В на базі Volkswagen Crafter 4х4 трохи дешевше – по 2,06 млн грн.

Сума угод на 14% нижча від загальної очікуваної вартості закупівель у 97,75 млн грн.

ТОВ «ВіДі Юнікомерс» заявило, що поставка протягом двох-трьох місяців неможлива через дефіцит напівпровідників, тривалі строки виробництва, глобальні збої ланцюгів поставок тощо. Реальним строком фірма назвала другий квартал 2022 року із посиланням на дилера Ford. Ще вона вимагала зменшити мінімальну потужність двигуна з 140 к. с. до 130 к. с. Замовник відповів, що йому треба боротися з коронавірусом, а інформація від Ford не стосується інших виробників. Від менш потужного двигуна він відмовився.

Згаданий «Автоспецпром» із групи Фісталів із дещо нижчими цінами відхилили. Зокрема тому, що замовник вимагав, щоб рульова колонка автомобіля регулювалась за вильотом і кутом нахилу. Проте офіційний дилер Citroen в Одесі ТОВ «Автоград Одеса» повідомило йому, що рульова колонка пропонованого Citroen Jumper регулюється лише за вильотом.

Ще вимагалось, щоб складане крісло за ДСТУ EN 1865-4:2014 мало механізм для спуску чи підіймання сходами. Однак в інструкції до крісла Spencer 425 сказано, що його немає.

Шланг аспіратора мав підлягати автоклавуванню, але інструкція до аспіратора Ambujet P 1000R була суперечлива. В одному пункті сказано, що трубка автоклавується, а в іншому – що трубки для пацієнта та для з’єднання є виробами використання виключно для одного пацієнта. А на сайті виробника зазначено, що автоклавуєтся лише багаторазова ємність.

Також документи «Автоспецпрому» підписав заступник директора Кирило Коморкін, а кваліфікований електронний підпис належав директорці Світлані Курченко. Крім того, фірма не надала з аналогічним договором свідоцтво чи сертифікат ДСТУ EN 1789:2015.

Дорожчими суперниками були фірма «ВіДі Юнікомерс» і ТОВ «Ксенко Авто Продакшн».

Засновниками «Спец-Ком-Сервісу» з-під Києва є Сергій Калюш із Вишневого і Михайло Городових із Черкащини. Директором є Василь Юрійович Даниляк. Житель Вишневого з такими ПІБ до весни 2017 року був начальником штабу оперативного управління Києво-Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області, а його дружина Валентина Даниляк до літа 2020 року очолювала Відділ контролю на міському електричному транспорті та залізничному транспорті Управління державного контролю на наземному транспорті.