ДБР купило автомобіль Mazda за мільйон
24.09.2021   //   1 Переглядів

Державне бюро розслідувань 14 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «ВіДі Юнікомерс» легковий автомобіль за 1,05 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить автомобіль спеціалізованого призначення на базі Mazda 6 Skyactive 2.5 L 6AT Premium Turbo 2021 р.в. сірого кольору. Авто матиме матеріал салону – шкіра, комбінована штучною (чорна), двозонний клімат-контроль, підігрів передніх та задніх сидінь, камеру заднього огляду з динамічними лініями, передні та задні датчики паркування, ADD –кольоровий проекційний дисплей на лобове скло, подушки безпеки, мультимедійну систему,11 динаміків. А також спеціальне обладнання: сигнально-гучномовний пристрій потужністю 150 Вт, маячки синього кольору, розташовані в решітці радіотара. А з додаткової комплектації – зимові шини, тонування вікон.

Автомобілі Mazda 6 у комплектації Premium продають за 1,06 млн грн.

На торгах єдиним конкурентом «ВіДі Юнікомерс» Віталія Джуринського було ТОВ «Бріорсон моторc» Вадима Котляренка, чия пропозиція була вищою на 100 грн. і дорівнювала очікуваній вартості. Фірми не торгувалися під час аукціону.