Тижневий Укравтодор: КТимошенківці відкотили друзям Зеленського 1,7 млрд маржі на аеродромі Дніпра
23.09.2021   //   1 Переглядів

Минулого тижня в системі Укравтодору пройшли тендери на 8,59 млрд грн. Це 52% від усіх тендерів по Україні в цей період.

Середній та капітальний ремонт доріг – 7,27 млрд.

(цей текст вперше було опубліковано у «Дзеркалі тижня»)

Вплив Андрія Єрмака на «Велике будівництво» до цього часу був досить формальним. Очільник офісу президента мав свою частину слави, але оперативний контроль і збір даних з ринку забезпечували заступник Єрмака Кирило Тимошенко та зрозумілі йому міністр інфраструктури Олександр Кубраков і координатор «Великого будівництва» Юрій Голик, під «шефірним» дахом. Але розстановка сил змінюється, і перші тектонічні зсуви промовисто натякають: Володимир Зеленський і Андрій Єрмак почали позбуватися зайвих ротів.

Однак спочатку кілька слів про маржу. Маржа — це сума, яку замовник закладає в очікувану вартість тендеру понад нормальну/ринкову вартість товарів/послуг. В Укравтодорі маржу зазвичай розмазують по завищеній ціні асфальту та інших будматеріалів, саме тому і приховують тендерні кошториси та те, як формують очікувані ціни. Важливо! Маржа — це не хабар і не відкат. Це просто певний відсоток для подальшого «освоєння». В Укравтодорі це від 10 до 50% залежно від величини та державної ваги проєкту.

Якщо замовник — лох, а підрядник — скнара, то всю маржу забере собі виконавець. Якщо ж вони обоє «в темі і при справі», то маржу буде «конвертовано» і розділено по конвертах для роздачі учасникам схеми. На свою частку маржі також претендують правоохоронці, які зрідка відкривають кримінальні провадження, але ніколи не доводять їх до кінця, бо отримують свій конверт.

Один із найпростіших способів боротьби з маржою — це справжні конкурентні торги, на яких «позасистемні» чи «договороНЕспроможні» фірми торгуються аж доти, доки бачать економічний сенс у отриманні підряду. Такий сценарій дуже не люблять в Укравтодорі. Тут знижки на торгах зазвичай становлять 2–4%. І от вам два свіжі приклади.

Найцікавіші події минулого тижня відбувалися не безпосередньо в Укравтодорі, а у відомствах, нещодавно захоплених командою Тимошенка, Кубракова та Голика. Одразу два дуже великі тендери продемонстрували їхню лояльність до президента Зеленського та А.Єрмака, виражену у цілком конкретних мільярдних сумах.

Перший — це тендер у системі Мінінфраструктури на будівництво аеродрому в Дніпрі, який за 5,64 млрд грн виграло ТОВ «Онур». Багато хто розцінив його як грошовий реверанс особисто до Володимира Зеленського. Бо пів року тому цей контракт отримала геть інша компанія — «Альтіс». Вона виграла його за 3,95 млрд грн, ще коли міністром інфраструктури був Владислав Криклій, і на аеродромний тендер допустили вісім дійсно потужних будівельних компаній. Але… спочатку місцева влада саботували земельні рішення, а потім лояльний до офісу президента Антимонопольний комітет України на два місяці зупинив будь-які виплати підряднику. Тож «Альтіс», вклавши у підготовчі роботи власні 100 млн грн, не отримав жодної копійки від замовника. А коли О.Кубраков пересів з крісла очільника Укравтодору у міністерське, з підрядником узагалі розірвали контракт за невиконання угоди (докладніше про цю зарубу у статті «Скільки маржі закопають у аеродром «Дніпра»).

Після розриву контракту, в якому «Альтіс» мінімізував маржу фактично до нуля, оголосили новий тендер зі старою очікуваною сумою 5,7 млрд грн. Саме з цієї цифри «Альтіс» пів року тому спустився на торгах до 3,95 млрд (і навіть з такою знижкою вони точно не планували працювати у збиток).

Спочатку були очікування, що підряд зіллють «Автомагістралі-Південь». Джерела зазначали, що це улюблена компанія групи Кирила Тимошенка, та й Дніпропетровська область для неї якірна. Бо саме тут «Автомагістраль-Південь» починала брати перші мільярдні підряди за часів Ю.Голика — «тендерного»радника місцевого губернатора.

З одного боку, на них чекав Єрмак, під яким плекала амбіції «Автострада» Максима Шкіля (приклад про них буде нижче). А з іншого боку…

Вихід на новий рівень можливостей трохи зірвав різьбу в улюбленців Володимира Зеленського. Злі язики пащекували, що тимошенківський молодняк уже з міністерських позицій почав дозволяти собі зневагу до старих друзів президента. Нібито вони могли сказати в обличчя Сергію Шефіру все, що думають про його таланти. А Шефір — це родина, а не просто бізнес. І у цьому місці Володимир Олександрович теж нібито психанув і пообіцяв голову Тимошенка Єрмаку, який мав свій план і невипадково виплекав «Автостраду» як претендента на лідерство в Укравтодорі. Зокрема в бек-офісі Єрмака знайшов прихисток колишній СБУшник Іван Дралюк, близький і зрозумілий не лише Єрмакові, але й Максиму Шкілю, засновнику «Автостради». Той таки Дралюк, раніше відомий спільним минулим із одіозним Павлом Демчиною, зараз активно будує спільне майбутнє із керівником офісу президента, причому саме у «дорожньому» напрямку. В рукаві у нього козир – «Автострада».

Тож тимошенківським нуворишам довелося заново демонструвати лояльність особисто Зеленському. І те, що «Автомагістраль-Південь» узагалі не поткнулася на тендер щодо аеродрому «Дніпро» — саме така демонстрація. Підряд із цинічною знижкою в 1% забрало ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» без будь-якого опору з боку іншого учасника — ТОВ «Ростдорстрой» (так, цього разу на торги більше ніхто не прийшов).

У цьому місці нагадаємо: на попередньому тендері «Автомагістраль-Південь» до останнього рубалася з «Альтісом», програвши їй буквально кілька тисяч гривень. Тобто фірма Олександра Бойка теж планувала будувати аеродром у Дніпрі за 4 млрд грн. Але цього разу навіть не пішла торгуватися. І дозволила забрати 1,7 млрд грн маржі турецьким товаришам Зеленського, який гастролював із «кварталом» у їхньому готелі в Анталії, ще коли навіть не був президентом. І яким він після перемоги на виборах публічно пропонував віддавати будівельні підряди взагалі без тендерів.

Закріпимо. Будівництво аеродрому у Дніпрі друзями президента коштуватиме на 1,7 млрд грн, або на 30%, дорожче, ніж обіцяли переможці справжніх конкурентних торгів. Це і є процент «Великого крадівництва» поганих бояр Зеленського у «Великому будівництві» хорошого царя Зеленського.

Ну, і другий кейс — це добудова залізничного Дарницького мосту через Дніпро у Києві. Тут «Автомагістраль-Південь» подала заявку на торги, але навіть не пробувала сперечатися з єдиним конкурентом — ТОВ «СУНП «Автострада». Останні, улюбленці Єрмака, виграли тендер за 1,1 млрд грн із такою самою мізерною знижкою, як і «Онур» у Дніпрі. Тобто жодної мінімізації маржі, жодної економії для державного бюджету. Зате який знак поваги від лідера картелю голові офісу президента, який за час «Великого будівництва» загубив усі береги, маючи до 30% усього ринку дорожніх підрядів.

Хоча… Повага — повагою, а мільярди — мільярдами. За всіма цими демонстраціями в Мініфраструктурі та «Укрзалізниці» «Автомагістраль-Південь» продовжує косити мільярди в системі Укравтодору з результатом 32 млрд грн за неповних дев’ять місяців. Минулого тижня забрала чергові 2 млрд грн. Тобто здача одного мільярда гривень на мосту та навіть майже 6 млрд на аеродромі — не критичні пробоїни, які можна відбити менш як за місяць. Аби тільки президент Зеленський не розлютився по-справжньому та не вставив санкційного штиря фаворитам Тимошенка та Голика.

Нагадаємо, розкол серед фаворитів Укравтодору почався цієї весни із заяви власника «Автостради» Максима Шкіля про вихід із Національної асоціації дорожників України (НАДУ). Її на початку «Великого будівництва» заснували шість великих компаній, щодо яких «Ліга антитрасту» подавала заяву в АМКУ з переліком ознак картельної змови. Через півтора року цей картель дав тріщину, й «Автострада» цього літа почала дедалі рідше перетинатися з «Автомагістраллю-Південь» і «Онуром».

За даними джерел «Наші гроші», зміни в Укравтодорі прямо пов’язані зі зміцненням позицій Андрія Єрмака. Він домігся вигнання із спецслужби близького Івану Баканову Андрія Наумова, і це стало для чекістів сигналом, що фаворитизм зразка 2020 року вже неактуальний. І що рано чи пізно Єрмак захопить контроль над усіма потоками в ОПУ. У тому числі відбере у Кирила Тимошенка кураторство над «Великим будівництвом», яке слугує офісу президента одним із основних джерел поповнення «бюджету». А згодом і Сергія Шефіра позбавить контролю над інкасацією видатків «слугам народу».

Ба більше, у Андрія Борисовича є власні радники з числа колишніх есбеушників. А у цих радників є власні вподобання серед шляховиків України, що відрізняються від уподобань Кирила Тимошенка.

І от саме назустріч таким тектонічним змінам увесь цей час рухався Максим Шкіль. Він заявив про вихід з застарілої НАДУ, у якій віцепрезидентом є Олександр Бойко з компанії «Автомагістраль-Південь». А ще й знайшов ресурс в сумі близько 2 млрд грн на придбання нової техніки для «Автостради». Таких витрат на ринку не дозволяв собі жоден інший гравець, і завдяки ним «Автострада» синхронно із посиленням Єрмака піднялася на другу позицію у рейтингу фаворитів Укравтодору.

 

Підрядник Укравтодору по ремонту доріг
(жирним виділено засновників НАДУ,
курсивом – простих членів НАДУ)
Сума по підрядам 2021 р. Частка, %
1. ТОВ «Автомагістраль-Південь» 31 838 290 962 20,5
2. ТОВ «СУНП «Автострада» 23 899 304 904 15,4
3. ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл» 19 484 714 490 12,6
4. ТОВ «Ростдорстрой» 15 456 201 383 10,0
5. ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56» 7 438 617 007 4,8
6. ТОВ «ШБУ-77» 7 001 602 690 4,5
7. ТОВ «ПБС» 5 975 627 041 3,9
8. ТОВ «Будінвест Інжиніринг» 5 708 540 000 3,7
9. ТОВ «ШБ «Альтком» 5 154 081 097 3,3
10. ТОВ «СТЛ+М» 5 141 764 052 3,3
11. ТОВ «Техно-Буд-Центр» 4 128 977 972 2,7
12. ТОВ «Європейська дорожньо-будівельна компанія» 2 779 142 000 1,8
13. ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» 2 501 542 998 1,6
14. ТОВ «Славдорстрой» 2 094 384 288 1,3
15. ТОВ «ДС Пром Груп» 2 077 304 716 1,3
16. ПП «Автомагістраль» 2 009 385 809 1,3
17. Özaltin inşaat 1 391 716 466 0,9
18. ПАТ «Рівнеавтошляхбуд» 1 307 994 036 0,8
19. ПП «Будгарант-7» 1 142 823 540 0,7
20. ТОВ «ШРБУ-48» 1 098 661 400 0,7
21. ТОВ «Роад Констракшн» 1 068 806 240 0,7
22. ТОВ «БК Євродор» 766 746 495 0,5
23. Консорціум «Блек Сі Консорціум» 544 799 000 0,4
24. ТОВ «Євробуд плюс» 544 665 000 0,4
25. ОАО «ДСТ № 2, г. Гомель» 488 735 000 0,3
26. ТзОВ «Луцькавтодор-сервіс» 488 728 460 0,3
27. «AzVirt MMC» 484 900 000 0,3
28. ТОВ «Будівельна Фірма Паритетбудінвест» 448 639 096 0,3
29. ОАО «ДСТ № 4 г.Брест» 416 025 500 0,3
30. ПрАТ «Броварське ШБУ №50» 320 439 606 0,2
31. ТОВ «Волиньдорбуд» 318 033 000 0,2
32. ПрАТ «ШРБУ №82» 305 734 361 0,2
33. ТОВ «Торговий дім «Дінастія» 297 446 797 0,2
34. ТОВ «Главшляхбуд» 285 459 199 0,2
35. ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» 207 740 448 0,1
36. ТОВ «СУАП «Інтервіас Україна» 140 832 000 0,1
37. ТОВ «Лубенське ШБУ №9» 117 349 000 0,1
38. ТОВ «Шляховик-Т» 93 999 990 0,1
39. ТОВ «ШБУ №14» 73 641 826 0,0
40. ТОВ «Евродор» 58 546 544 0,0
41. ТОВ «Інтер-форт» 43 874 709 0,0
42. «Drog-Bud» 15 823 946 0,0
Разом 155 161 643 068 100,0

 

Ремонт мостів та газогонів – 0,37 млрд грн.

«Турнірна_таблиця_ремонту_мостів»

Підрядник Укравтодору по ремонту мостів Сума Регіон
«Doğuş inşaat ve ticaret a.ş.» 11 248 800 000 Полтавська
ТОВ «СУНП «Автострада» 3 682 402 500 Кіровоградська, Херсонська, Вінницька
ТОВ «Мостобудівельний загін № 112» 1 041 389 301 Запорізька, Хмельницька, Кіровоградська, Київська, Рівненська
ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл» 427 206 953 Львівська
ТОВ “Мостобудівельне Підприємство “Мостострой” 355 467 200 Полтавська
ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» 205 903 759 Кіровоградська, Миколаївська, Вінницька
ТОВ «Будмонтажсервіс I» 181 998 000 Чернівецька
ТОВ Підприємство «Маст-Буд» 181 860 564 Одеська
ПрАТ «ПВІ ЗІТ «Нафтогазбудізоляція» 178 175 324 Полтавська
ТОВ «Автомагістраль-Південь» 157 551 933 Львівська, Одеська
ТОВ «Харківмістдорбуд» 107 150 143 Донецька
ТОВ «Техно-буд-центр» 81 604 500 Тернопільська
ТОВ «Мостобуд» 80 929 190 Чернігівська
ТОВ «Ростдорстрой» 78 582 118 Кіровоградська
ПрАТ «Мостобудівне управління-3» 66 777 000 Київська
ТОВ  «Внедренческе  підприємство Мост» 64 354 947 Донецька
ТОВ «Інтех комплект» 64 245 000 Харківська
ТОВ «ПБС» 55 243 814 Івано-Франківська
ТОВ «Укрбуд-Проект-Реконструкція» 53 328 200 Луганська
ТОВ «Укртрансміст» 51 605 730 Чернігівська
ТОВ «Будівельне управління механізації» 48 307 500 Житомирська
ТОВ «Будівельна Компанія Реддіто» 45 261 370 Чернігівська
ТОВ «Сумимостобуд» 42 421 050 Сумська
Корпорація «Планета-Вест» 39 685 000 Миколаївська
ТОВ «Перша дорожньо-будівельна компанія» 16 611 600 Донецька
ТОВ «РБП Транс-Мост» 13 485 083 Львівська

 

Експлуатаційне утримання, дрібний ремонт, освітлення та системи моніторингу – 0,31 млрд грн.

«Турнірна_таблиця_експлуатаційників»

Підрядник Укравтодору по експлуатаційному утриманню доріг Сума Регіон
1. ТОВ «Автомагістраль-Південь» 8 694 105 455 Харківська, Київська, Дніпропетровська, Чернігівська, Одеська
2. ДП «Вінницький облавтодор» 4 181 750 000 Вінницька
3. ПП «Автомагістраль» 3 145 975 224 Київська, Житомирська
4. ТОВ «ДС пром груп» 2 666 649 306 Кіровоградська, Черкаська обл.
5. ТОВ «СК Автострой» 2 532 563 000 Миколаївська обл.
6. ДП «Харківський облавтодор» 2 279 479 856 Харківська, Луганська
7. ТОВ «Ростдорстрой» 2 028 457 539 Кіровоградська, Полтавська, Миколаївська, Одеська,Черкаська
8. ТОВ «СУНП «Автострада» 1 160 500 260 Чернігівська, Черкаська
9. ТОВ «ПБС» 1 046 477 192 І-Франківська обл.
10. ТОВ «ШБУ-77» 1 027 400 000 Чернігівська
11. ТОВ «Гранбуд лідер» 822 279 780 Кіровоградська обл.
12. ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» 809 700 000 Одеська
13. ДП «Львівський облавтодор» 654 653 361 Волинська обл.
14. ТОВ «Спец комплект постач» 555 324 670 Київська, Чернігівська обл.
15. ДП «Херсонський облавтодор» 551 377 453 Херсонська обл.
16. ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» 489 625 765 Полтавська обл.
17. ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл» 468 824 413 Полтавська обл.
18. ДП «Хмельницький облавтодор» 430 050 509 Хмельницька обл.
19. ТОВ «Лайт енерджі системс» 416 500 000 Київська
20. ТОВ «БМБуд» 411 138 000 І-Франківська обл.
21. ТОВ «Євро-буд компані» 350 500 000 Луганська
22. ТОВ «СТЛ+М» 322 116 004 Хмельницька обл.
23. ТОВ «Шляховик-Т» 301 189 001 Львівська
24. ТОВ «Енерготрейд-М» 280 329 304 Харківська, Житомирська
25. ТзОВ «Луцькавтодор-сервіс» 252 305 772 Волинська
26. ДП «Київський облавтодор» 212 680 704 Київська
27. ТОВ «Дорбуд сервіс груп» 183 326 429 Хмельницька обл.
28. ТОВ «Раун» 157 592 403 Закарпатська, Хмельницька, Львівська, Волинська, Житомирська
29.ТОВ «Унідор Сервіс» 147 502 380 Волинська, Львівська
30. ТОВ «Перша українська дорожньо-будівельна компанія» 127 217 835 Луганська
31. ТОВ «Техно-буд-центр» 113 753 715 Тернопільська
32. ТОВ «Дорекс-безпека руху» 109 315 060 Житомиська
33. ТОВ «Інтер-форт» 96 078 900 Одеська, Донецька, Сумська, Дніпропетровська
34. ТОВ «СЕА Електротехніка» 85 484589 Львівська, Волинська, Чернівецька
35. ФОП Фурман Ганна Іванівна 66 498 000 Рівненська
36. ТОВ «Інтеграл сістемс» 64 270 800 Житомирська, Чернівецька
37. ТОВ «Енергетичні ресурси донбасу» 65 829 080 Луганська
38. ПрАТ «Ковельське ШБУ-63» 64 792 700 Волинська обл.
39. ТОВ «Вест Роудз Компані» 53 787 578 Тернопільська
40. ТОВ «Спец-Буд Стандарт» 51 897 433 Тернопільська
41. ТОВ «Холдинг стальних конструкцій» 39 174 000 Одеська
42. ТОВ «Юг Строй Компані» 38 540 000 Одеська обл.
43. ТОВ «ШРБУ-48» 29 381 316 Черкаська
44. ТОВ «Глобал Білд Інжиніринг» 25 439 314 Тернопільська обл.
45. ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56» 20 133 700 Хмельницька
46. ТОВ «Дорстрой Монтаж Київ» 17 355 000 Чернівецька
47. ТОВ «Білдгруп» 15 190 000 Донецька
48. ТОВ «Данком» 15 175 000 Донецька
49. ТОВ «Хімія парк» 14 540 767 Львівська

 

Юрій Ніколов, «Наші гроші»