МЗС купило електрокари Nissan Leaf по 900 тисяч
23.09.2021   //   1 Переглядів

Міністерство закордонних справ України 16 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «ВіДі-Санрайз» легкові автомобілі, оснащені виключно електричними двигунами, на загальну суму 3,57 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить чотири електрокара Nissan Leaf по 894 тис грн. 2021 року випуску темно-сірого кольору (металік). Кожен автомобіль матиме шість подушок безпеки, контроль рядності руху, запобігання виїзду із смуги руху, клімат-контроль, підігрів керма, передніх та задніх сидінь, навігаційну систему, запас ходу по місту до 389 км.

На сайті «ВіДі-Санрайз» вказано, що електричні автомобілі Nissan Leaf можна придбати від 948 тис грн.

На торгах єдиним конкурентом переможця «ВіДі-Санрайз» Віталія Джуринського було ТОВ «Авторівер» Сергія Бєлого та Юрія Дев’яткіна, чия пропозиція була вищою і склала 3,59 млн грн. Очікувана вартість – 3,60 млн грн. Фірми не торгувалися під час аукціону.

Як повідомляли «Наші гроші», у травні «Укренерго» замовило ТОВ «ВіДі-Санрайз» п’ять кросоверів Nissan X-Trail 2 по 792 тис грн. Тоді на торгах єдиним конкурентом переможця теж було ТОВ «Авторівер». Фірми також не торгувалися.