Екологи Кличка замовили ще три пости моніторингу довкілля Києва за 35 мільйонів
22.09.2021   //   167 Переглядів

Управління екології та природних ресурсів КМДА 16 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «Енвімонітор» створення міської системи програмно-апаратних засобів збору та обробки даних про стан довкілля за 34,85 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

У 2020 році фірма виграла підряд на створення системи програмно-апаратних засобів збору та обробки даних про стан довкілля 39,74 млн грн. Це сукупність спеціалізованого обладнання і софту для досліджень з метою оцінки стану навколишнього середовища Києва. Йшлося про два стаціонарні пости моніторингу, сервер і калібрувальний пристрій.

Нині ж їй замовили три стаціонарні пости моніторингу з послугами по 11,62 млн грн.:

  • №3 по просп. Науки, 72/2 у Голосіївському районі;
  • №15 по просп. Правди, 64Г у Шевченківському районі;
  • №21 по вул. Щусєва, 20 у Подільському районі.

Перелік обладнання наведено нижче. Виробниками є «ENVItech» (Словаччина), «Vaisala» (Фінляндія), «Horiba» (Японія), «Teltonika» (Латвія) і «TP-Link» (Китай). Дистриб’ютором «Horiba» в Україні є ТОВ «Алт Україна Лтд». Воно авторизувало «Енвімонітор» на участь у цьому тендері та здійснюватиме гарантійне обслуговування в своєму сервісному центрі.

Ціна угоди всього на 0,4% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 35,00 млн грн.

До аукціону не допустили київське ПрАТ «Всеукраїнський науково-дослідний інститут аналітичного приладобудування» («Украналіт») Дениса Комарницького та Алли і Юрія Дашковських, оскільки ця компанія не сплатила забезпечення тендерної пропозиції.

Єдиним допущеним конкурентом було столичне ТОВ «Хімлаборреактив» лондонської «Кемлаб Інвест Лтд», причому ніхто не знижував на торгах. Раніше суперник належав Борису Храновському і Василю Соколинському. Ці двоє володіють ПрАТ «Макрохім», а Соколинський – ще й вищезгаданою «Алт Україна Лтд», яка авторизувала переможця.

Створений в 2018 році київський «Енвімонітор» належить директору Віктору Бєлову та Олегу Вовченку. За даними системи «YouControl», до 2021 року частка Олега Вовченка у цій фірмі належала Олександру Шейку. А до 2020 року фірмою володіли директор Вадим Ткач і дві словацькі фірми: згадана «ENVItech» і «Eko-Term Servis». На той момент, за даними словацького реєстру, власниками «ENVItech» були Владімір Адамец, Зденєк Грепл, Карол Грдіна і Радослав Бернат, а власником «Eko-Term Servis» – Ігнац Кожей.

Колись директором «Енвімонітору» був Олександр Карпенко, а до того – Олег Чернов.

Крім минулорічного підряду на 39,74 млн грн., у 2018 році переможець виграв 2,40 млн грн. на інвентаризацію джерел забруднення довкілля Києва для нинішнього замовника.

Найменування і склад товару Кількість, од. Ціна, грн. із ПДВ
Стаціонарний пост моніторингу у складі:

– контейнер в зборі з допоміжними системами для стаціонарного посту моніторингу Виробництво: ENVItech, Slovak Republic;

– система відбору проб навколишнього повітря OSYS Sampling system Виробництво: ENVltech, Slovak Republic;

– метеостанція WXT530 Виробництво: Vaisala Corp, Finland;

– система збору та передачі даних «DAS»: даталоггер E-Log Виробництво: ENVItech, Slovak Republic, комутатор TL-SG Виробництво: TP-Link Technologies Co., Ltd., China, маршрутизатор RUT240 Виробництво: Teltonica, Lithuania;

– аналізатор для визначення вмісту діоксиду сірки (SO2) в атмосферному повітрі APSA-370 Виробництво: Horiba, Japan;

– аналізатор для визначення вмісту оксидів азоту (NOx) в атмосферному повітрі APNA-370 Виробництво: Horiba, Japan;

– аналізатор для визначення вмісту монооксиду вуглецю (СО) в атмосферному повітрі АР ALA-370 Виробництво: Horiba, Japan;

– аналізатор для визначення вмісту озону O3 в атмосферному повітрі АРОА-370 Виробництво: Horiba, Japan;

– аналізатор для визначення вмісту зважених часток PMI; РМ2.5; РМ10; TSP(PMtot) одночасно в атмосферному повітрі APDA-372 Виробництво: Horiba, Japan;

– програмне забезпечення для конфігурування аналітичних модулів та передачі даних на сервер (Комплекс ПЗ WinImage+Visualis Виробництво: ENVItech, Slovak Republic);

– комплект витратних матеріалів для забезпечення роботи усього обладнання.

3 10 195 944
Супутні послуги:

– монтажні та пусконалагоджувальні роботи;

– підключення комунікацій;

– налаштування обладнання;

– тренінг персоналу, що обслуговуватиме станцію;

– розробка технічної документації.

3 1 420 001