Львів’яни взяли 168 мільйонів на онкоцентр з економією в третину, але без відкритих цін
20.09.2021   //   2 Переглядів

Департамент капітального будівництва Харківської ОДА 3 вересня за результатами тендеру замовив консорціуму «Ромб Інк» будівництво онкоцентру за 168,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2022 року мають збудувати другу чергу комплексу КНП «Обласний центр онкології» у Харкові по вул. Лісопарківська, 4 за скоригованим проектом. Мова про лікувально-діагностичний корпус блока №2, дороги, зливову каналізацію і тротуари.

Підрядник опублікував підсумкову відомість ресурсів, але без зазначення цін матеріалів та обладнання, що не дозволяє порівняти їх із ринком на предмет можливого завищення.

Вартість договору на третину нижча від очікуваної вартості закупівлі у 248,54 млн грн.

Єдиним конкурентом був консорціум «Білдінг Груп» із ціною 198,40 млн грн., що на 20% нижче від очікуваної вартості. При цьому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

До складу консорціуму-суперника входять місцеві ТОВ «Спецбудмонтаж-Україна», ТОВ «Індастріал Білдінг Груп», ТОВ «Інкам Білдінг» і ПП «Будівельна фірма «Промтекс».

Фірма «Спецбудмонтаж-Україна» з групи «Авантаж» належить екснардепу Анатолію Денисенку та Людмилі Кулик, а «Індастріал Білдінг Груп» – депутатському помічнику Денисенка Владиславу Кутовому, Тетяні Спіциній і Наталії Головко. Фірмою «Інкам Білдінг» володіє Станіслав Києвець, а фірмою «БФ «Промтекс» – Станіслав Бровін.

Консорціум «Ромб Інк» на чолі з Богданом Матківським заснували львівські ПП «Ромб +», ПП «Р.О.М.Б» і ПП «Спецбуд-Захід». Перші дві компанії належать Петру Олійничку та Іванні Романів, а третя «Спецбуд-Захід» – Володимиру Олійничку та Марії Романів.

Нагадаємо, торік «Ромб +» виграла підряд щодо першої черги цього комплексу на 737,75 млн грн. А в 2019 році ПрАТ «Трест Житлобуд-1» отримало підрядів щодо обох черг на 57,25 млн грн. «Трест Житлобуд-1» належить Олександру Харченку, раніше – депутату Харківської облради від Партії регіонів, а нині – члена виконкому Харківської міськради.