«Укрспецекспорт» відсвяткує 25-річчя в елітному ресторані сина Дубового за 2 мільйони
17.09.2021   //   2 Переглядів

Державна компанія «Укрспецекспорт» з державного концерну «Укроборонпром» 3 вересня уклала угоду з ТОВ «Ріджент Хілл» про послуги з ресторанного обслуговування на 2,00 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Фірма «Ріджент Хілл» має організувати і провести неназваний захід 8-9 жовтня в Києві.

Інших подробиць у звіті про укладений договір немає. Закупівлю провели без аукціону, адже «Укрспецекспорт» не є замовником у розумінні закону «Про публічні закупівлі».

Офіційною датою створення «Укрспецекспорту» вважається 9 жовтня 1996 року. Таким чином, 9 жовтня 2021 року держкомпанія відзначатиме 25-ту річницю свого заснування.

Столична компанія «Ріджент Хілл» на чолі з Михайлом Ларіним належить Максиму Погорельському та ПрАТ «Міжнародна інвестиційна група» Марка Дубового – сина екснардепа від «Батьківщини» Олександра Дубового. «МІГ» очолює Павло Дубовий, котрий, за даними з відкритих джерел, є двоюрідним братом Олександра Дубового.

Компанія управляє однойменним елітним рестораном «Regent Hill» на Печерську. Там є два зали на 100-450 та 300-500 гостей залежно від формату. Для корпоративних заходів цей ресторан пропонує «найбільший в Києві welcome зал» та повну конфіденційність.