У Резніченка дали 1,8 мільйона на фільм про роль Дніпропетровщини в розбудові України
17.09.2021   //  

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської ОДА 13 вересня за результатами тендеру замовив ФОП Жданов Богдан Михайлович документальний фільм за 1,81 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч знімуть присвячений 30-річчю незалежності України документальний фільм із двох серій українською мовою по 40 хвилин. Він розповість про становлення державності на прикладі міста Дніпро і Дніпропетровської області та роль області в розбудові країни.

У фільмі повинні бути інтерв’ю з представниками органів влади різного рівня та лідерами громадської думки області, які брали участь у розбудові незалежної України. Крім того, для нього проведуть зйомки художніх реконструкцій подій, про які розказують герої.

Сценарій напише Тетяна Мазниченко. Режисером стане Євген Тітаренко, а продюсером – Наталія Хазан. Останні двоє зняли панорамний фільм «Дніпро – форпост України» про участь вихідців з Дніпропетровської області у російсько-українській війні з 2014 року.

Фільм буде у форматі 4K. Виконавець повинен розмістити його на семи телеканалах, які мовлять в містах області, та на загальнонаціональному телеканалі (один вихід із одним повтором). Це будуть «Прямий», «ДніпроTV» , «Стерх», «D1», «34 канал», «9 канал», «Відкритий» і «Nobel TV». Також фільм транслюватимуть в YouTube та соцмережах.

Суму, яку у Резніченка витратять на рекламне кіно, більша ніж Держкіно виділяє на загальноукраїнські проекти. Наприклад на проведення 18 Міжнародного кінофестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA» виділили 1,49 млн грн. На популяризація національного фільму «Атлантида»  у Сполучених Штатах Америки  для просування фільму на Оскар витратили 1,60 млн грн. На організацію та представлення української кіноіндустрії на 70-му Берлінському Міжнародному кінофестивалі дали 1,66 млн грн.

Ціна угоди виявилась на 5% нижчою від очікуваної вартості закупівлі у 1,90 млн грн.

Єдиним конкурентом була ФОП Карпова Вікторія Олександрівна із Дніпра, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону. Суперниця пропонувала на 10 тис грн. нижчу ціну, але замовник її відхилив, бо вона не сплатила забезпечення тендерної пропозиції.

Богдан Жданов зареєстрований ФОПом в Києві в 2020 році. Це актор, який зокрема брав участь у фільмі «Вітер зі Сходу» про Аду Роговцеву, створеному в 2019 році за підтримки Українського культурного фонду. Режисером монтажу тієї стрічки був Євген Тітаренко.