Криголам в Україну приженуть за $1,3 млн «інтеррибфлотівці» з частиною старої команди
16.09.2021   //   1 Переглядів

Державна установа Національний антарктичний науковий центр Національної академії наук України 8 вересня уклала угоду з компанією «Pech OU» (Естонія) про керування судном-криголамом вартістю $1,33 млн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

На вересень-жовтень замовили керування науково-дослідним океанографічним судном «Джеймс Кларк Росс», підготовку до виходу в море та обслуговування при проходженні маршруту з порту Фредеріксгавн (Данія) в порт Одеса для забезпечення Українських антарктичних експедицій. Екіпаж включає 24 особи. Замовник виплатить аванс 70%.

Закупівлю провели без торгів, за переговорною процедурою через відсутність конкуренції з технічних причин. У серпні Центр купив цей криголам у британської урядової установи UK Research and Innovation за $5,30 млн. Вона передала судно в порту Фредеріксгавн, а тепер його треба привести в порт Одеса. Керування цим судном потребує документів про проходження спеціального навчання і наявність спеціальних кваліфікацій. Таке навчання вимагає багато часу. Зараз на борту перебуває мінімальний екіпаж, який завершив роботу за попереднім контрактом 17 серпня 2021 року та має право покинути судно будь-коли.

В Україні наразі відсутні фахівці, які б пройшли відповідне спеціальне навчання та були готові замінити екіпаж одразу. Зокрема необхідні такі фахівці: капітан, старший, другий і третій помічник, інженер зв’язку, головний, другий, третій і четвертий механіки, головний електрик. Отже, нині технічну можливість надати послуги мають лише фахівці, які раніше вже працювали у екіпажі судна і мають відповідний досвід та підтверджуючі документи.

Британська крюїнгова агенція «Seamariner», котра відповідала за кадрове забезпечення командного складу судна до зміни власника, повідомила, що командний склад із досвідом роботи на судні «James Clark Ross» зараз працює на двох наймачів. Частина цих фахівців працює на новому науково-дослідному криголамі «Sir David Attenborough» в інтересах Британської Антарктичної Служби, а інших найняла компанія «Pech OU». Таким чином, на сьогодні тільки «Pech OU» може в необхідний термін привести судно з Данії в Одесу.

Замовник зауважив, що очікування на підготовку українських фахівців може призвести до затримання судна портовою владою порту Фредеріксгавн і зриву української антарктичної експедиції у 2021 році. Адже судно потребує ресертифікації, дообладнання і підготовки.

Нагадаємо, із 2017 року підряди Центру стосовно матеріально-технічного забезпечення Українських антарктичних експедицій без торгів отримувало ТОВ «Інтерпромфлот» з риболовецько-крилевим траулером «Море Содружества», який належить корпорації «Інтеррибфлот» (ТМ «Аквамарин»). Відтоді укладено вісім угод на 282,99 млн грн.

У 2017 році Центр пробував провести торги. На них прийшли «Інтерпромфлот» і «Pech OÜ», але їх відхилили. Тоді членом правління естонської фірми була Наталія Зінкевич 1986 р. нар., засновником – Анастасія Бернгардт, а акціонером – Володимир Цветцих.

СБУ в 2017 році вилучило печатки «Pech OÜ» та траулера «Море Содружества» під час обшуку в офісі ТОВ «Таймфіш». Кримінальне провадження, в рамках якого відбувся цей обшук, стосувалося «Інтеррибфлоту». У 2018 році «Таймфіш» через суд вернула вилучене в неї майно, а в 2019 році відсудила в держави 2,83 млн грн. збитків внаслідок дій СБУ.

Київська фірма «Таймфіш» належить Андрію Чуклінову з Донецька, який до 2017 року очолював Управління аквакультури, використання та відтворення водних біоресурсів та міжнародного співробітництва Державного агентства рибного господарства України.

Директором «Таймфіш» є Людмила Зайцева. Вона керує ТОВ «ІРФ-Флот», яке записано на ТОВ «Дистрибуція-Центр». Засновниками останнього є ТОВ «Інтерфлот», ТОВ «Море Співдружності» та ТОВ «ЗНВКІФ «Траст Девелопмент», в інтересах якого діє ТОВ «КУА «Дніпровський інвестор», а кінцевими бенефіціарами – Петро Свірідов і Григорій Луцай