З’явилось фото мосту, для коштовного будівництва якого нібито залучали водолазів – води не видно
10.09.2021   //   1 Переглядів

Завершується ремонт мосту на автомобільній дорозі в с. Вільшанка (Уманський район, Черкаська область) за 18 млн грн. Про це написав журналіст сайту «18000» Артур Чемирис на своїй сторінці у Фейсбук, розмістивши фото мосту після ремонту.

У серпні 2020 р. ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» замовило ТОВ «Трансстройкапітал» капремонт мосту на автодорозі О 241510 Бабанка – Коржовий Кут – Дубова – Острівець – Рогова км 13+203 в с. Вільшанка, Уманський район, Черкаська область за 18,12 млн грн.

Фірма отримала підряд за переговорною процедурою, оскільки було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.

Як повідомляло «18000»,  Служба місцевих доріг замовляла проектно-вишукувальні роботи та експертизу з реконструкції цього моста ціною  1,49 млн грн.

Коментуючи вартість тієї закупівлі, директор Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сергій Чубань посилався на складність об’єкту і розповів, що там нібито залучались до роботи водолази.

Для порівняння, наприкінці 2016 р. САД замовила за 900 тис грн. виготовлення проекту реконструкцію набагато більшого мосту через Дніпро, що ремонтувався протягом 2017-2018 рр. Довжина того мосту була 1,2 км, а у Вільшанці – кілька десятків метрів.

На фото, яке розмістив Артур Чемирис, не видно води під мостом, а річка протікає поруч.

«Давайте разом придумаємо, через що цей міст і де тут плавали водолази, розробляючи проєкт за 1,5 млн грн.?», – запропонував журналіст.

Під постом йде обговорення ремонту мосту.

«З початку в проєкті писали, що це міст через струмок, а потім, що через річку, хоча річка насправді поруч… Тут би спокійно вистачило дренажу. Фермери і матінка природа вже там давно все висушили», – написав Чемирис.

Директором та засновником харківського ТОВ «Трансстройкапітал» є Павло Самарець. Як повідомляли «Наші гроші», ця фірма завершувала скандальний ремонт Канівського судноплавного шлюзу.