Новачок уперше виграв 66 мільйонів на транспортні споруди області
10.09.2021   //   201 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Луганській області 30 серпня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Енергетичні ресурси Донбасу» про дрібний ремонт і утримання транспортних споруд на 65,83 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2022 року компанія виконуватиме поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автодоріг загального користування державного значення та штучних споруд на них у Луганській області, а саме транспортних споруд. Мова про водопропускні труби та малі мости, оголовки труб, водовідвідні лотки, перила і конуси мостів, металеве бар’єрне огородження тощо. Також сюди входить видалення кущів, очерету і трави під мостами.

Ціни окремих видів робіт за одиницю не оприлюднені як замовником, так і підрядником, що не дозволяє порівняти їх з іншими тендерами на предмет можливого завищення.

Вартість договору на 0,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 66,16 млн грн.

«Енергетичні ресурси Донбасу» зі статутним капіталом 1 тис грн. уперше отримали державний підряд. Фірма була зареєстрована в Костянтинівці Донецької області в 2019 році для торгівлі паливом. У 2020 року вона була переоформлена в Києві як будівельна фірма. Засновником та директором є Дмитро Апанасенко, який також володіє київським ТОВ «Донтранслогістика» разом із Владиславом Пугачовим (обидва з Костянтинівки).

Послуги техніки переможцю надаватиме ТОВ «Донавтобак» Андрія та Максима Бакал, а досвід він підтвердив двома субпідрядними договорами з ДП «Луганський облавтодор».

Єдиним конкурентом було ТОВ «Хозхімсервіс», причому ніхто не знижував ціну під час аукціону. Столичним суперником володіє Алла Кізіменко з Лиману на Донеччині, а керує її син Марк Кізіменко. Фірма довгий час була в «чорному списку» АМКУ, доки її звідти не видалили за рішенням суду. Чоловік Алли Кізіменко Олег Кізіменко раніше очолював Управління капітального будівництва Донецької ОДА, а з 2012 року був заступником мера Севастополя Володимира Яцуби. Після анексії Криму Росією Кізіменко-старший лишився на тій же посаді при так званому губернаторі Сергію Меняйлі, а в 2015 році був звільнений. У вересні 2018 року Олег Кізіменко був арештований у Херсоні за підозрою в державній зраді, а в грудні 2018 року – засуджений на п’ять років умовно за сепаратизм.