Огляд вад у антимонопольних законопроектах на розгляді Ради – Загребельська
08.09.2021   //   1 Переглядів

Автор: Агія Загребельська, засновниця “Ліги антитрасту”, держуповноважена АМКУ у 2015-2019 гг.

В проект порядку денного шостої сесії парламенту включено десять антимонопольних законопроєктів. Жоден з них не може бути прийнятий без суттєвих доопрацювань, повідомила засновниця «Ліги антитрасту» Агія Загребельська

Екс-держуповновноважена АМКУ проаналізувала ці законопроекти, та відмітила їхні вади та переваги.

Всі законопроєкти ще не пройшли перше читання, крім одного – автором якого де-юре є депутатка «Слуги народу» Роксолана Підласа, а де-факто – АМКУ.

Найбільш якісний пакет проєктів поданий депутаткою «Слуги народу» Людмилою Буймістер, яка очолює в парламенті антимонопольний підкомітет.

  1. Законопроєкт №2151 від 17.09.2019 щодо кадрових питань діяльності АМКУ авторства чотирьох народних депутатів «Батьківщини».

Законопроєкт вводить відкриту конкурсну процедуру обрання та призначення керівництва АМКУ. Порядок відбору містить певні недоліки, але в цілому – ініціатива хороша та запропонований механізм точно краще існуючого.

Навряд чи депутати за нього проголосують. І тому, що автори не з правлячої партії, і тому що до сьогодні жоден президент не спромігся відмовитися від спокуси «під столом» призначати «кумів» в «антиолігархічний» орган.

  1. Законопроєкти 2730, 2730-1 та 2730-2 про конкуренційно-антимонопольну реформу. Основний – авторства депутатки «Слуги народу» Л. Буймістер, альтернативні – подані іншими депутатами цієї ж партії.

Основний законопроєкт – найкращий зі всіх. Пропонує комплексний підхід до реформи АМКУ, який торкається як зміни процедури призначення керівництва відомства, так і слідчих повноважень АМКУ та посилення захисту споживачів і розширення їх прав у напрямку боротьби з порушеннями монополістів та відшкодування спричиненої шкоди.

І хоча законопроєкт потребує доопрацювання, але може бути взятий за основу та прийнятий після внесення правок.

Проте, вангую, що за нього також не проголосують, не дивлячись на те, що підписалися під ним з десяток депутатів правлячої партії.

Причина – в подружці першої леді та близької до родини Зеленських керівниці АМКУ. Вона виступає категорично проти того, що АМКУ має перейматися інтересами пересічного українця, бореться за право АМКУ самостійно обирати, що розслідувати, а що ні, та які накладати штрафи. І при цьому обов’язковою нормою проекту, без якої він не може бути прийнятий, вважає підняття зарплати керівництву АМКУ приблизно в десять разів.

  1. Законопроєкти 3779 та 3779-1 щодо збільшення кількості державних уповноважених та забезпечення роботи органу оскарження авторства депутата «Слуги народу» Д. Наталухи (основний) та депутата «Батьківщини» С. Тарути (альтернативний).

Законопроєкти стосуються реформи АМКУ, як органу оскарження в публічних закупівлях. Однак, відповідна реформа була проголосована ще під час минулої сесії, хоча досі втілення її в життя не розпочалося.

Тому, зазначені законопроєкти логічно відкликати, як такі, що втратили актуальність.

  1. Законопроєкт 4122 про внесення змін до деяких законодавчих актів у сфері антимонопольної політики, деолігархізації та забезпечення добросовісної конкуренції авторства депутата ОПЗЖ В. Медведчука.

На ньому навіть не буду зупинятися.

  1. Законопроєкт 5431 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення діяльності АМКУ авторства самого АМКУ та з підписом депутатки «Слуги народу» Р. Підласої.

Це найгірший зі всіх перелічених проєктів законів та єдиний, що пройшов перше читання.

Законопроєкт повністю виключає будь-яку участь споживачів у антимонопольних розслідуваннях та скасовує їх право на відшкодування спричиненої монополістами шкоди у подвійному розмірі.

Процедура призначення та звільнення керівництва АМКУ залишається закритою та залежною від політичних вподобань президента.

АМКУ може не розслідувати ті порушення, які не хоче, та залишає за собою право накладати штрафи в розмірі, який вони суб’єктивно визначать (від 1 грн. до мільярдів).

Крім цього, законопроєкт підвищує заробітні плати керівництву АМКУ в десять разів.

Це єдиний законопроєкт, що має шанси бути прийнятим, саме завдяки дружбі між керівницею АМКУ та першою леді, а також її близькості безпосередньо до президента.

  1. Законопроєкти 5432 та 5432-1 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення діяльності АМКУ авторства депутаток «Слуги народу» Л. Буймістер (альтернативний) та Р. Підласої (основний).

Законопроєкти передбачають внесення точкових змін до КУпАП, з метою виключення атавізмів та вдосконалення вузького сегменту – адміністративної відповідальності за порушення.

Обидва потребують доопрацювання.

Агія Загребельська, «Ліга антитрасту»