Будівельниця центру для «Укрпошти» ділила землю з юристом Мінрегіону-ФДМУ-СБУ
08.09.2021   //   1 Переглядів

«Укрпошта» і ТОВ «Тетра інвест» 7 вересня підписали контракт зі створення першого логістично-сортувального центру на території індустріального парку у Борисполі поруч з аеропортом, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Як пише «Інтерфакс-Україна», ТОВ «Тетра інвест» перемогло у тендері, з остаточною пропозицією в $46 млн.

За словами керівника «Укрпошти» Ігоря Смілянського, «Тетра-Інвест» буде вести будівництво разом з їх міжнародними партнерами «World Trade Center Group». Це міжнародна спільнота, що об’єднує підприємців і державні органи. Ця структура відкрила офіс у Києві в серпні 2021 року, президентом WTC Kyiv є Валерій Мещеряков

За даними порталу YouControl , кінцевим бенефіціарним власником «Тетра інвесту» є Цикун Світлана Михайлівна. Вона також виступає засновницею низки інших фірм («Європєум АП», «Еффі-Т», «ЄІС», «Європєум проект» та інш).

У 2018 році Світлана Цикун фігурувала у декларації Олександра Провоторова, як власниця земельної ділянки площею 1000 кв м у Бориспільському районі, у якому і буде зводитись логістичний центр «Укрпошти». Пізніше у його деклараціях вона не фігурувала.

У свою чергу Олександр Провоторов на той час був начальником відділу управління державною власністю Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України.

Після обрання президентом Володимира Зеленського Провоторов перейшов до Фонду держмайна на посаду замначальника юридичного управління. Він входив до складу Наглядової ради «Центренерго», яке тоді перейшло зі сфери впливу Ігоря Кононека до Ігоря Коломойського.

У 2020 році Провоторов звільнився з ФДМУ і перейшов до СБУ на посаду начальника Департаменту господарського забезпечення.