Антидопінговий центр купив прилад для визначення речовин із Сінгапуру за 33 мільйони
08.09.2021   //   145 Переглядів

Національний антидопінговий центр 1 вересня за результатами тендеру замовив ТОВ «НВП «Аллхім-Сервіс» прилад для визначення речовин за 32,52 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До зими поставлять рідинний хромато-мас-спектрометр з потрійним квадруполем із лінійною іонною пасткою SCIEX Triple Quad 7500 LC-MS/MS System – QTRAP Ready виробництва компанії «AB Sciex Pte. Ltd.» (Сінгапур). Гарантійний строк складає рік.

Вартість договору на 6% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 34,50 млн грн.

ТОВ «Компанія Кит Діджитал» не допустили до аукціону за специфікацію виробника та брошуру англійською мовою без перекладу на українську мову та ініціали підписанта у банківській гарантії замість повного написання ПІБ. Компанія успішно оскаржила своє відхилення в АМКУ. Адмінколегія визнала його неправомірним і повернула компанію на тендер. Але замовник знову її відхилив через відсутність документів, що підтверджують технічні характеристики рідинного хроматографа в комплекті». Другу скаргу компанії АМКУ вже не задовольнив, вирішивши, що цього разу відхилення було правомірним.

Єдиним допущеним конкурентом із таким самим приладом було столичне ТОВ «Медсі» зі статутним капіталом 1 тис грн., яким володіє та керує Євгенія Антоненко із Черкас.

Харківський «Аллхім-Сервіс» належить Мирославі Хотиненко, а директоркою є Ангеліна Ковальчук. За даними системи «YouControl», раніше співзасновником також був Ярослав Хотиненко. Крім того, Мирослава Хотиненко володіє харківськими ТОВ «Аллхім», яким керує Світлана Кокшарова, та ТОВ «НВП Палладій», яким керує Дар’я Максименко.

Від заснування «Прозорро» в 2016 року переможець отримав підрядів на 49,22 млн грн.