ДУСя купила для VIP-персон аеропорту «Бориспіль» автобуси по 2,5 мільйона
07.09.2021   //   251 Переглядів

ДП «Зал офіційних делегацій» (Київська обл., м. Бориспіль, Аеропорт) Державного управління справами 18 серпня замовив ТОВ «Аверс-Центр» два автобуси Hyundai H350 з переобладнаними салонами. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Згідно з першою угодою, фірма поставить автобус Hyundai H350 з переобладнаним до Premium класу салоном за 2,34 млн грн., згідно з другою – Hyundai H350 з переобладнаним до VIP класу салоном за 2,56 млн грн.

В «Прозорро» не розміщена специфікація. Водночас, згідно з інформацією Хюндай Мотор Україна, обидва автобуси розраховані на 9 місць (7 + 1 біля водія + 1 місце водія), матимуть перетяжку всіх сидінь на салону автомобіля преміум ЕКО-шкірою та Алькантарою, кондиціонер в салоні, обігрівач салону сухого типу, люк покрівлі.

Hyundai H350 Premium класу матиме TV панель 32 дюйми, мультимедійний комплекс Alpine, а Hyundai H350 VIP класу – столик для перемовин з чотирма підсклянниками, TV панель 40 дюймів, мультимедійний комплекс Kenwood + Alpine, Інтерком, сенсорний дисплей управління мультимедійною системою з місця пасажира в салоні.

Обидві закупівлі проведені без конкуренції, за переговорною процедурою. В обґрунтуванні зазначається, що такі автобуси вирішено придбати для забезпечення безперебійної роботи відділу транспортного забезпечення та надання своєчасних та відповідних рівню ДП «Зал офіційних делегацій» послуг з обслуговування пасажирів, зважаючи на фізичний та моральний знос автомобільного парку підприємства, для підвищення ефективності господарської діяльності.

Крім того, представник «Аверс-Центр» надав документи (лист ТОВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор на території України компанії Hyundai Motor Company, Дилерський договір від 01 січня 2021 року), що підтверджують статус «Аверс-Центр» як офіційного дилера комерційних автотранспортних засобів марки Hyundai на території України та наявність на території України лише одного автобусу марки Hyundai модель Н350 з переобладнаними до VIP класу та одного Premium класу салонами, право на продаж якого належить лише ТОВ «Аверс-Центр».

В обґрунтуванні зазначається, що ці обставини є підставою для проведення закупівлі по переговорній процедурі відповідно до вимог пункту 2 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання наявності одного з таких випадків: відсутності конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником.

На сайті Хюндай Мотор Україна не вказані ціни на автобуси Н350 VIP та Premium класу, водночас відомо, що ціни на звичайний автобус Н350 (16 місць) стартують від 1,12 млн грн.

Засновниками київського ТОВ «Аверс-Центр» (знаходиться на Вербицкого 1) є Микола Коровай та директор Іван Коростельов.