Кам’янське відписало майже 3 мільйони за виступ Монатіка на День міста
06.09.2021   //  

Управління молоді та спорту Кам’янської міської ради 31 серпня уклало угоду із ТОВ «Джулс Сервіс Мьюзік» про виступ українського співака MONATIK під час святкування Дня міста Кам’янське на 2,80 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Фірма повинна організувати і провести виступ Дмитра Монатіка під час святкування Дня міста Кам’янське 17 вересня на майдані Петра Калнишевського. Подробиці замовлення, зокрема довжина виступу та детальна калькуляція витрат, у договорі не оприлюднені.

Закупівлю провели без торгів, за переговорною процедурою через відсутність конкуренції з технічних причин. Як сказано в обґрунтуванні, Монатік повідомив замовнику, що згідно договору про агентський ексклюзив його ексклюзивним представником щодо організації виступів є фірма «Джулс Сервіс Мьюзік». Укласти договір про виступ можна лише з нею.

Створеною в лютому 2020 року дніпровською «Джулс Сервіс Мьюзік» володіє та керує Юлія Пилипчак. Компанія вперше отримала державний підряд, а сама Юлія Пилипчак у якості ФОПа в 2018-2019 роках натендерила у Дніпропетровській області 4,27 млн грн.