Труханов прогуляє 3 мільйони на день заснування Одеси з Потапом і його гуртом MOZGI
02.09.2021   //   188 Переглядів

Департамент культури та туризму Одеської міської ради 18 серпня за результатами тендеру замовив ФОП Сафронов Валерій Болеславович послуги щодо святкування дня заснування Одеси вартістю 2,99 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Святковий гала-концерт відбудеться 2 вересня на Потьомкінських сходах. Крім того, у Грецькому парку встановлять VIP-трибуну зі стільцями на тисячу місць та окремими входами для почесних гостей свята, а також екран біля пам’ятника Дюку де Рішельє.

Одним з ведучих буде Потап. Захід вестимуть українською, англійською і російською мовами. На ньому виступатимуть одеський оркестр «Hardy», український гурт MOZGI, учасником якого є Потап, американський співак Jeff Scott Soto, італійська та французька співачка In-Grid та український поп-гурт Artik&Asti. Замовник передбачив трансляцію на телеканалах міста у прямому ефірі. Наприкінці святкування має відбутися феєрверк.

За кошторисом, найбільше коштів іде на оренду сценічних конструкцій – 789 тис грн. Ще 589 тис грн. відведено на букінг артистів, 468 тис грн. – на оренду звукового обладнання, 415 тис грн. – на оренду світлового обладнання і так далі. Феєрверку в кошторисі немає.

Вартість договору лише на 0,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 3,00 млн грн.

Єдиним конкурентом був ФОП Горелік Олексій Емільович, який не знижував ціну в 3,00 млн грн., на відміну від переможця. Суперник зареєстрований в Одесі в 2018 році.

Валерій Сафронов зареєстрований ФОПом у 2017 році в Таїровому Овідіопольського району Одеської області. Відтоді він отримав державних підрядів на 18,73 млн грн.

Нагадаємо, у минулому році концерт до дня заснування Одеси коштував 3,60 млн грн.