Світлосигнальну систему аеродрому в Ужгороді відремонтує найдорожчий підрядник за 79 млн
24.08.2021   //   187 Переглядів

11 серпня Закарпатське обласне комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт «Ужгород»  уклало договір з ТОВ «Будівельна компанія «Атера Девелопмент» з реконструкції  світлосигнальної системи аеродрому і системи її електропостачання на 78,99 млн гривень. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Всього на аукціон подалися чотири компанії: ТОВ «Авіа Консалт», ТОВ «Енергосинтез-2006», ТОВ «Рікдом» та ТОВ «Будівельна компанія «Атера Девелопмент». Очікувана вартість закупівлі складала 80,26 млн гривень.

За результатами торгів найдешевшою виявилась ціна «Авіа Консалта», який у своїй остаточній пропозиції скостив одразу половину від очікуваної вартості, запропонував виконати підряд за 40 млн гривень. Проте цю пропозицію замовник відхилив через відсутність обґрунтування «аномально низької ціни».

Наступною за вартістю була пропозиція «Енергосинтез -2006» на 75 млн гривень, яку також відхилили через відсутність в тендерній документації деяких документів.

В результаті підряд отримало «БК «Атера Девелопмент», що пропонувало  виконати підряд за 78,99 млн гривень. Тобто з дисконтом всього в 1%.

В якості аналогічного договору «БК «Атера Девелопмент» надала договір з ремонту покрівлі сховища військової частини за 1,11 млн гривень.  До останнього тендеру з ужгородським аеропортом фірма вигравала виключно закупівлі покрівельних робіт для військової частини А4549, що розташована у смт. Оржів Рівненської області загалом на 11,68 млн гривень

БК «Атера Девелопмент» зареєстрована у 2018 році, основним видом діяльності зазначено будівництво житлових та нежитлових будівель. Власником виступає Сергій Гоголь, директором – В’ячеслав Тертичний.

Фірма буде залучати на роботах для аеропорту «Ужгород»  двох субпідрядників – ТОВ «Зар Ейр Системс» та ТОВ «СДЛ Монтаж» в обсязі не менше 20% від вартості контракту.

Столична  «Зар Ейр Системс» спеціалізується на монтажі устаткувань та машин  заснована у Києві в 2011 році, належить директору Валерію Зарембо. В цьому році виграла підряд з послуг калібрування для «Міжнародного аеропорту Запоріжжя» на 49 тис гривень, в минулому році – отримала дев’ять підрядів від аеропортів на 29 млн гривень.

«СДЛ Монтаж» належить Дмитру Сіроштану, основним видом діяльності вказана неспеціалізована оптова торгівля. В 2013 році «СДЛ Монтаж» виконувало поточний ремонт аеродрому КП «Аеропорт Хмельницький» (відновлення світлосигнального обладнання) за 299 тис гривень.