Компаньонка «Ростдорстрою» впала по ціні вполовину, щоб контролювати проект нової ділянки траси до Одеського порту
20.08.2021   //   126 Переглядів

16 серпня Служба автомобільних доріг в Одеській області підписала договір з МПП «Технопроект» на розробку проектно-кошторисної документації з будівництва дороги М-28 Одеса-Южний з під’їздами на ділянці км 9+354 – км 14+800 вартістю 4,00 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

«Технопроект» впав по ціні на 48% для перемоги над шістьма конкурентами: зокрема, торгувались ТОВ «НВО «Трансінжиніринг» з орбіти лідера дорожнього картелю «Автомагістраль-Південь», ПП «Парк нових технологій» сина екс-заступника ДАК «Автомобільні дороги України», державний «Укрдіпродор» тощо. Початково найдешевшу пропозицію вказало ТОВ «Інжинірингова компанія «Автомагістраль», проте Одеська САД її відхилила, бо фірма не надала сертифіката на інженера-геодезиста.

Кінцевою бенефіціаркою одеського «Технопроекту» є Наталя Ганевич. Ганевич також є кінцевою бенефіціаркою ТОВ «Ростгранкар’єр». До березня 2020 вона також була засновницею ПП «Торгівельно-дистриб’юторська компанія С І С» – нині ж його засновниками є Олеся та Євген Коновалови і Юрій Шумахер – чинні засновники дорожньої компанії «Ростдорстрой». «Технопроект» почав брати участь у публічних закупівлях у 2020 році і з того часу усі проектування, які він здійснює, потім розробляє і будує «Ростдорстрой».

«Технопроект» уже розробляло проектну документацію на будівництво іншої ділянки траси М-28 «Одеса-Южний» на під’їзді до морського порту. Це був один із найбільших тендерів 2021 року вартістю 2,2 млрд гривень, який в результаті також отримала «Ростдорстрой». Для неї це був найбільший підряд за всю історію участі у закупівлях Укравтодору. Окрім «Технопроекту», «дружніми» проектантами «Ростдорстрою» є також ТОВ «Держдорпроект».

Нагадаємо, новий під’їзд до Одеського порту має зруйнувати монополію компанії «Євротерминал». Вона встановила шлагбаум на існуючій дорозі в порт, а міська влада примусила вантажівки їхати у порт лише по тій дорозі. І всі вантажівки мусять платити «Євротерминалу» по $17 за можливість просто проїхати до порту.

Антимонопольний комітет прийняв рішення, яке мало зруйнувати монополію, але влада Одеси не виконала його. При цьому власників «Євротерминалу» повязували з мером Одеси Геннадієм Трухановим. Так само представником партії Труханова «Довіряй ділам» є власник «Ростдорстрою» Юрій Шумахер. У випадку якщо нова дорога так і не буде з будь-яких підстав введена в дію, то «Євротерминал» продовжить отримувати прибуток за шлагбаум на старій дорозі.