«Автостраду» Шкіля відхилили з тендеру на 124 мільйони ради новачка Укравтодору
18.08.2021   //   1 Переглядів

4 серпня Служба автомобільних доріг в Одеській області уклала угоду з ТОВ «Будівельна фірма «Паритетбудінвест» на капітальний ремонт дороги Н-33 Одеса- Білгород- Дністровський-Монаші-/М-15/ вартістю 124,10 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Знижка склала менше 1%. Спочатку найменшу ціну на торгах запропонував Консорціум «Всеукраїнський дорожній консорціум» із знижкою 3%, проте його відхилили через надання недостовірної інформації – начебто компанію один із членів Консорціуму – ПП «Автомагістраль» – не уповноважував на подачу тендерної пропозиції. Антимонопольний комітет вчергове скасував таке відхилення, проте Замовник відхилив компанію ще раз, через те, що він не виправив недоліки у актах виконаних робіт.

Наступною була пропозиція ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» Максима Шкіля, проте його також Замовник відхилив через невірно розраховану відстань транспортування асфальтобетонних сумішей. Компанія також не виправила недоліки, в результаті чого втратила перемогу.

Компанія не опублікувала ні кошторисів із цінами на будівельні матеріали, ні протоколу узгодження цін на матеріальні ресурси.

Компанію заснували у 2019 році Артем Соболєв та Аркадій Іллящук – на той момент помічник депутата Одеської міськради від «Довіряй ділам» Валентина Гапуніча. Нині Гапуніч вже не є депутатом.

До цього року компанія не брала участі на тендерах Укравтодору, а цьогоріч це її другий підряд – після тендеру на будівництво дороги Т-16-44т КПП «Лісне»-КПП «Малоярославець Перший» в обхід Молдови вартістю 324,53 млн гривень. На цьому тендері компанія також не опублікувала кошторисів на будівельні матеріали.