З’явилась можливість стягнути з «Oll.tv» гроші за погану трансляцію футбольного Євро
16.08.2021   //   301 Переглядів

«Ліга антитрасту» пропонує споживачам відшкодувати збитки завдані сервісом «OLL.TV» під час трансляції матчу чемпіонату Європи.

21 червня сталась важлива подія. Футбольні фанати готувалися, щоб не пропустити матч чемпіонату Європи-2020 Україна – Австрія.

«Ексклюзивно побачити абсолютно всі матчі європершості, в HD-якості та на будь-якому пристрої» – обіцяв сервіс «Медіа Групи Україна» Ріната Ахметова – «OLL.TV».

Яке ж розчарування чекало на фанів, коли сайт перестав взагалі працювати вже через декілька хвилин після початку трансляції. Мільйони українців не змогли насолодитися довгоочікуваним поєдинком між українською та австрійськими збірними.

Щоб таки подивитися цей матч до кінця вихід із ситуації був лише один – терміново шукати інший медіасервіс для перегляду. Тут і зараз переключитися можна було лише на «Megogo». Отож вибір очевидний – або лишитися без матчу, або понести додаткові витрати і таки отримати бажане.

Одним із основних конституційних прав громадянина, є право на придбання товарів або послуг належної якості. І воно має бути гарантованим.

Якість завжди була і залишається важливою ринковою характеристикою товару, а оцінка якості товарів споживачами завжди визначатиме стратегію конкуренції фірм.

І хоча трансляцію відновили вже у кінці матчу, довіру споживачів відновити не вдалося. Чимало абонентів «OLL.TV» відмовилися від сервісу одразу після інциденту. До того ж таке з «OLL.TV» трапляється часто. Перед цим споживачі скаржилися на збої у трансляції матчів 1/16 фіналу Ліги Європи «Динамо» – «Брюгге», «Шахтар» – «Бенфіка», Ліги чемпіонів «Атлетіко» – «Ліверпуль» і «Боруссія» – ПСЖ. Тоді, крім слів співчуття, вболівальники не отримали нічого.

Цього разу директор зі стратегії та розвитку бізнесу «Медіа Групи Україна» Федір Гречанінов пообіцяв «зв’язатися не тільки з тими хто постраждав, а й з тими, хто міг постраждати в цій ситуації і запропонувати компенсацію». Проте, ми знаємо, що збитки відшкодували не всім.

Тому, «Ліга антитрасту» пропонує звернутися до «OLL.TV» з проханням компенсувати своїм абонентам понесені фінансові витрати.

  • Якщо ви теж стали жертвою «OLL.TV» під час трансляції матчу та можете це підтвердити;
  • Якщо ви теж хочете захистити свої інтереси;
  • Якщо ви теж бажаєте повернути втрачені кошти, тоді:
  • Завантажте зразок звернення за посиланням: https://bit.ly/3yB4FgN.
  • Заповніть свої дані та додайте необхідні докази порушення ваших прав;
  • Підпишіть та надішліть його провайдеру.

Давайте разом покажемо, що кожен з нас готовий і буде захищати своє право на відшкодування завданих йому збитків.

Тетяна Симоненко, експертка «Ліги антитрасту»