Чиновники Кривого Рогу віддадуть 8 мільйонів на ремонт електромереж улюбленій фірмі, пов’язаній з екс-депутатом
15.08.2021   //   107 Переглядів

Департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради 29 липня повідомив про намір укласти договір з ТОВ «НВК Криворіжелектромонтаж» про капремонт мереж зовнішнього освітлення вул. Володимира Великого в м. Кривий Ріг Дніпропетровська обл. за 7,60 млн грн. Про це написала Юлія Карч у виданні «Інформатор. Гроші».

Згідно з техзавданням, підрядник повинен демонтувати залізобетонні електроопори, дроти та обладнання для управління освітленням, а також зняти всі дрібні металоконструкції і світильники. Потім встановити 46 нових стовпів, протягнути близько 10 км проводу, купити і поставити 9 шаф для управління системою освітлення і 607 різних світильників і кронштейнів. Також потрібно зняти, а потім відновити 13 світлофорів.

На торгах конкуренцію ТОВ «НВК Криворіжелектромонтаж» склало ТОВ «МБК Сінергія» з Дніпра. Ці компанії вже 18 разів перетиналися на тендерах з утримання та ремонту об’єктів освітлення, але ще жодного разу дніпряни не змогли отримати замовлення від чиновників Кривого Рогу. У всіх криворізьких закупівлях переможцем виходило «НВК Криворіжелектромонтаж».

Видання з’ясувало, що за 4 роки через «Прозорро» «Кріворіжелектромонтаж» переміг в 186 закупівлях на суму 335,55 млн грн. Основний замовник підрядів – Департамент розвитку інфраструктури Кривого Рогу.

Власником і керівником «Кріворіжелектромонтаж» вказаний житель Кривого Рогу Владислав Кулемін. Водночас, у «НВК Кріворіжелектромонтаж» є 4 підрозділи: два в Металургійному районі за однією адресою по вул. Криворіжсталі, 1Г – «Наладка КР» і «Центрелектро», а також підрозділ «Південьелектро» в Інгулецькому і «Північелектро» Тернівському районах Кривого Рогу.

За адресою по вул. Кріворожсталі, 1Г зареєстровано ще одне підприємство, яке працює в сфері електромонтажних робіт – ТОВ «Промелектромонтаж». До 2017 року засновником цієї компанії був екс-депутат Криворізької міськради Ткаченко Григорій Іванович.

В 2010 році Ткаченко очолював ТОВ «Кріворіжелектромонтаж» (місце прописки якого теж було на вул. Кріворожсталі, 1Г) і пройшов у міськраду від Партії регіонів. У 2015 р. він перейшов в Оппоблок і зберіг місце в міськраді. В 2016 р. в його декларації засвітилося згадане підприємство ТОВ «Промелектромонтаж».

З 2014 по 2019 рік Ткаченко був помічником нардепа 8 скликання Андрія Гальченко. У 2020 р. знову балотувався до міської ради, тепер уже від партії «Українська перспектива», але не пройшов.

Від «Наших грошей»

Дніпровська «МБК Сінергія» належить Любові Сердюк із Кам’янського, Володимиру Кошелю з-під Дніпра та Батиру Азімову (керівник) з Дніпра.