Медведчук відступає, Коломойський наздоганяє: що відбувається на паливному ринку державних торгів
14.08.2021   //   35 Переглядів

Володимир Даценко, експерт «Ліги антитрасту»

Публічні тендери на закупівлю палива займають одну з головних ніш в системі ProZorro. Щорічно близько 25 млрд грн ідуть від державних замовників до трейдерів пального. А статус головного постачальника палива для держструктур гарантує солідний портфель угод.

В 2020 році лідерські позиції в торгах держзамовників тримали дві компанії: ТОВ «Альянс Енерго Трейд» та ТОВ «Анвітрейд». Обидві фірми мають відношення до країни-агресора та її президента. «Анвітрейд» називають компанією Медведчука (кума Путіна), а «Альянс Енерго Трейд» має зв’язки з російською групою «Альянс» родини чеченських бізнесменів Бажаєвих. Муса Бажаєв є одним з бізнес-партнерів Путіна.

Зокрема щодо розробки родовищ паладію в Росії та будівництва архітектурних комплексів.

В спину їм дихали «ОККО-Контракт» і «Вог Кард», які здебільшого перемагали в торгах з реалізації пального через мережі АЗС. Тут їм конкуренцію складала іще одна компанія з орбіти Медведчука – «Глуско-Карт».

А третю лінію постачальників формували компанії з орбіти Коломойського («Лівайн Торг», «Оіл Трейд-2018»), Агеєва («Люкс Країна»), Грановського («Фідея», «Торум») та азербайджанська «Сокар Україна».

Початок 2021 року позначився рішенням РНБО щодо паливного бізнесу Медведчука і відповідним скороченням обсягів державних контрактів компаній, бізнес яких будувався на постачанні палива з трубопроводу «Самара – Західний напрямок».

Скористатись послаблення лідерських позицій імпортерів російського пального найкраще зумів Коломойський. Лідерську позицію отримали приватівські компанії «Лівайн Торг», «Оіл Трейд-2018», які за пів року на двох виграли тендерів на 1,7 млрд. грн.

ТОВ «Окко-Контракт» отримало контрактів на 1,4 млрд. грн. А минулорічні лідери відступили до третьої лінії.

Таким чином, після повернення «труби Медведчука» частка компаній, які мали близькі зв’язки з владою в Кремлі, значно скоротилася. Але говорити про те, що ці гравці взагалі вилетіли з вищої ліги занадто рано.

Після певного періоду невизначеності в лютому-квітні, коли «Анвітрейд» зривав укладені договори, компанії-сателіти прокремлівського бізнесу почали повертатися в гру. Адже дешеве російське і білоруське паливо залишається головним на ринку України.

Головні замовники

Серед замовників також відбулися деякі перестановки. Зокрема минулорічний лідер, Міністерство оборони (МОУ), цього року майже не проводило успішних торгів із закупівлі палива.
Таким чином серед державних замовників залишився тільки один лідер – «Укрзалізниця» (УЗ), яка раніше була в тандемі з МОУ.

При тому, що УЗ залишається абсолютним лідером паливних торгів компанія пережила цього року паливну кризу, проблеми з постачальниками з орбіти Медведчука і навіть провела «екстрену» закупівлю дизпалива на 1,5 млрд грн.

В останніх торгах УЗ все активніше перемагати стали приватівські компанії.

Ціни

Порівняно з літом 2020 року ціна на всі види палива зросла на 40-50%.

Бензин А-95 в липні 2020 року торгувався в середньому близько 20 грн/л. А окремі замовники проводили торги за цінами до 15 грн/л. Цього року ціни сягнули 30 грн/л. А деякі замовники проводили торги з цінами понад 35 грн/л.

Аналогічна динаміка спостерігалася і щодо бензину А-92.

Торги на дизпаливо відбувалися здебільшого на значні суми. Але тренд до збільшення вартості палива є аналогічним.

Володимир Даценко, вперше опубліковано у «Бізнес.Цензорі»