На повторний конкурс першого замголови Держлісресурсів дійшов тільки брат СБУшника Баканова
13.08.2021   //   1 Переглядів

Віталій Пунь

На повторний конкурс першого замголови Держлісресурсів дійшов тільки брат СБУшника Баканова

На повторний конкурс з обрання  першого заступника голови Державного агентства лісових ресурсів було допущено єдину заяву кандидата Віталія Пуня, який займає цю посаду нині.

Про це свідчать дані Національного агентства України з питань державної служби.

Прийом заяв від кандидатів закінчився 11 серпня, а на 17 серпня призначено тестування.

В червні вже була здійснена спроба провести конкурс на першого заступника Держлісресурсів, і до участі в ньому було допущено сім кандидатів. Тоді за підсумками тестування Пунь не увійшов до числа переможців конкурсу. Але результати цього відбору було скасовано і уряд оголосив новий конкурс, до участі в якому тепер допущена єдина заява.

Віталій Пунь отримав посаду першого заступника голови Держлісагентства в жовтні 2020 року. До цього він всю кар’єру працював в СБУ  і тільки три місяці перед призначенням в Агентство був працевлаштований в ДП «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр», яке являється адміністратором Єдиної державної системи електронного обліку деревини.

Віталій Пунь має старшого брата Сергія, з яким вони разом працювали в Центральному апараті СБУ. Нині Сергій Пунь публічно є заступником керівника робочої групи з реформування СБУ, а також виконує роль головного спікера в цій кампанії від імені відомства Івана Баканова.

Нагадаємо, нині також проходить конкурс на голову Держлісресурсів. Найбільшу кількість балів після тестування 29 липня набрали екс-керівник Агентства Володимир Бондарь та Микола Салівончик. Останній вказав своїм місцем роботи ПП «Айслаг», але до цього довгий час очолював «Рокитнівський держспецлісгосп» на Рівненщині.

Призначений на період карантину керівником Держлісагентства Юрій Болоховець теж приймав участь в конкурсі на посаду голови Агентства.